Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

Eto nekih problema nije bilo što se motora tiče osim brtve poklopca ventilae5480e0d81dee06a13e50ae072054112.jpg

Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

Jucer isli do frendova, reko da uzmemo tvoj auto ženo da ga propusem. I tak sjednem , a ono 149 997 na satu. Cliač prosao 150t jucer:fflag:

2005g, 1..5dci, od "vecih" kvarova promjenjen kuplung set kod šogorice prve vlasnice. Za 14 godina , vecinom gradske voznje ocito, jako dobro.

Link to comment
Share on other sites

ništa se nije popalilo, jezik pregrizo. Samo sam dao kontakt, to se ugasi kad auto upališ

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ivan.martinko said:

nema tu kaj bit, možda varijabilna ili termostat. koje ulje koristiš?

Elfovo 5w40 i mijenjam svake godine u travnju.
Ma ta lambda sonda me j**e jedino ispred katalizatora, pa mi tijekom toplijih dana javlja check antipollution system (narancasta pozadina poruke). Ostalo je 1/1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oko340 kn tako nesto +- 50 kn. Ma budem to rijesil kad cu biti na godisnjem. Auto mi je potreban svakodnevno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Aaa zato si trebao krokodilku i klocne da nariktaš kilometražu!?
.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je drek, pogle kad je bila objava na 300 tkm, sramim se kolko je prošlo vremena za tih 3000. Postala je kraljica loko vožnji od par km po kvartu. XD

Link to comment
Share on other sites

1400775898_kengurkm.thumb.jpg.339a83dd588c93d5d1c4e905e2dde8a5.jpg

Kengur danas. Još je dobar. Neki ku**ic*c zuji u distribuciji/remenju. U petak će k majstoru pa nek se on malo igra.

 

Edited by ivan08
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

i meni to na meganu se čuje. Pretpostavljam natezač kanalnog remena. Nije jeftin taj plastični ležaj, ali srećom imam jedan doma od prošlih vrmena

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Brm brm brm 👌

Kilometri.jpg

13 hours ago, margax said:

IMG_20200107_172130.jpg

Onaj osjećaj kad samo čitaš kako VW, Mercedes i ostali vrte kilometre pa vidiš Renaulta sa 400k skoro 😍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.