Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

Aaa zato si trebao krokodilku i klocne da nariktaš kilometražu!?
.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Ovako?
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Bas tako.
Po ljeti ide na dizalicu i klocne a preko zime je uveze u stan pa vrti na traci za trčanje [emoji23][emoji23]

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, frenchkey said:

To je novo

Tapatalk
 

Ma nije novo, ne treba se zavaravati. Al da je još uvijek utegnut i dobro održavan, je. Što više vrijeme odmiče, to sam više siguran da ću ga kroz par godina pospremiti u garažu za vikende i guštanje, a kupiti neki daily za ostalo. Novi megane rs je super, ali ima toliko potencijalnih kvarova i problema da mi se šteta ovog riješiti, za kojeg znam na čemu sam. A i nisam siguran da mi se sviđa put kojim je krenula autoindustrija i budući hothatchevi s ovim downsizing motorima, gpfovima i hibridima s puno kg. Ima nešto u "analognom" osjećaju ovih starih kanti. Al to je trenutno razmišljanje, tko zna šta život nosi. 

Link to comment
Share on other sites

@homer za te aute koji znaju biti već danas jako ubijeni, tvoj je u mint stanju. Ja bi ga kupio od tebe bez da ga gledam, eto. Vidio sam ga uživo na Hortiju i čim vidiš auto, jasno ti je da ga vozi pacijent koji ga održava, pazi i voli. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala kolega, trudim se da dobije tretman kakav zaslužuje, a on mi vraća pouzdanošću i guštom koji pruža. I baš imam puno upita i ponuda da ga prodam, al nedam ga. Stvarno jesam pacijent 😁

Edited by homer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Grand Scenic 2012, još malo pa 174.0001a000de83814badb3cd26a6b5a751497.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

170 tkm clio 2, 1.2 8v pojelo glavu, pa popravljeno, oko 100 tkm istrunuo hladnjak klime i ošla brtva poklopca ventila, kod mene je sve po pravilima struke :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izuzetno je uščuvan za godište i km, ali mislim da bu ga teško prodal.. 5500km mjesečno, kaj je on taksiral s tim il kaj..

popovača a riječke tablice, znači prekupac..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo vas citam ...to je motor bratko moj

1.5 moze doci na 600 tisuca samo kao metla od Brzoga iz Mučki

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Za 600 tisuća ne znam, ali sa preko 400 sam ih vidio vise kom. 

Link to comment
Share on other sites

1.5 kad dođe do 600 ni Renol ne vjeruje u to, vlasnik mora ići u Pariz da mu Žan Pjer Papen u servisu potvrdi je to stvarno taj motor u tom autu

 

 

 

nxi9UH7yuJlIl91eh3NIKNOeuW7EUhg9g-wUYEYF

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema vise motora koji toliko idu. Mozda da ak su svom zivotnom vijeku gledali samo autocestu.
Imo lik skodu 2.0 tdi, 2011. 700 000 km al nikad po gradu vozena, samo van, otvorene ceste, autoput i td.

Link to comment
Share on other sites

Motori se danas kod svih proizvodaca konstruiraju na 250-300.000km. Na toliko proizvodac limitira neke dijelove sa nivoom kvalitete a i isplativosti. Sve ostalo sta se odvrti je lutrija.

S druge strane danas je kupovna moc jaka koliko god se kuka i rijetko tko drzi auto kao prije desetljecima, radi generalke limarije i kerefeke. Svabi se pokvari mjenjac.. bye bye.. ide odmah na novo. Ljudi si mogu priustit relativno nov auto s malo km.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lowlife said:

S druge strane danas je kupovna moc jaka koliko god se kuka i rijetko tko drzi auto kao prije desetljecima, radi generalke limarije i kerefeke. Svabi se pokvari mjenjac.. bye bye.. ide odmah na novo. Ljudi si mogu priustit relativno nov auto s malo km.

Da, vrijedi za Zg i dio priobalja, pogledaj što se kotrlja po Banovini,Slavoniji,Lici...ili pogledaj face oglase kakvi krševi tamo kruže.

Link to comment
Share on other sites

1.5 kad dođe do 600 ni Renol ne vjeruje u to, vlasnik mora ići u Pariz da mu Žan Pjer Papen u servisu potvrdi je to stvarno taj motor u tom autu
 
 
 
nxi9UH7yuJlIl91eh3NIKNOeuW7EUhg9g-wUYEYFXx3bkqxTIZyf6LtKv5I7TbBezPPgMOKvM1vJjA3pMD3Iet42aUhu1t-kvAr_v3e_ElUvCmTu500Gwm0jlkaOOBnZjnLlGRzNzG5H4Wvg15J83nTK6IkOvXCiChbclf05aY1IKHNtZMLRoJ_6K_hKMIbzy0DViWHvh5cgNi7JW1pZ5BRKiL2vCDgqtyO5sghyByHTB_2lb0lIxTbWWEWH-4qeyYGU3fpyeTLm6cC_ivMgA8Gc06S5vNIT1UjU85IHNCO9xYW5CrE_As0sllPo0i_P5qTbB6jlwSkPzsujBWH6LiORLHX-w0X7_31-kjTHYIjdCS8_NaaVxa0HuEj1KNGk5WuESG2v8JYkM0f4PgaWngPjKMjNJJpG4qBR6T6ovHTWAr9cIu8voyC9lOBVMYR4QesytUNJv_0V0kk2V2HLft_4y6YkarvCJs6Xo33fa7qJysQmjjXYckwpfypF0nzQnt0-auic6buSPQ_EPKR_pGYZDlzEPn-M45KUu04aJhncXEwO0Yrw2qFZdpj1DG-bbH_jrMC9gsM36GAuoyx3kBEKvHRUqyULnEfyM3G6V7jhttc5d91pzX7NzN_feAFszxnStpg2F7YwLgJVdQmP5JjKbV1X8qT-eodrDuNVCJsSAPgKWORyUMW0=s903-no
 
Evo jedan 1.5 dci od kućnog prijatelja, morao sam slikati jer se ovakav broj ne viđa često...

Ps. kaže vlasnik da nikad leteće nije mijenjao [emoji16]1c1acf4ccfdca3fdad61399882385e05.jpg

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 04. 02. 2020. at 8:05, Straza said:

Espace 2016. 1.6 160ks
d0784b969f641f93b3240233a502faf8.jpg

Direkt sa S10 na TapaTalk
 

Toliko je i moj al na satu piše 50000 :)

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Stari moj...bome opali on to bemti

I onda ne valja😂😂😂

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.