Jump to content

CLIO II pranje svjetla i vjetrobrana


riceburner

Recommended Posts

ova lijeva na slici ide dole bez skidanja rezervoara,za desnu neznam jel takvu nisam skidao,ali vjerujem da ide bez skidanja,jel mi djeluje da tu ima jos vise mjesta.sretno i javi kako je proslo.

 

po mome misljenju nemoguce da su se obadvije pumpice u isto vrijeme pokvarile,ali zivi bili pa vidjeli!

Link to comment
Share on other sites

nema sanse da ide van bilo koja, ima ravno 4mm do lima, jucer sam samo kratko bacio oko u garazi, za vikend bude rastavljanje...

Link to comment
Share on other sites

update :)

 

tati je jucer bilo dosadno i kak je sunce granulo rasturil je auto :D daklem na obe pumpe oni valjcici su zablokirali na srediini zato je i isao zrak kroz obje strane bez problema...

danas ide po nove pumpe kad je vec sve raskopano i onda sastavljanje nazad...

Link to comment
Share on other sites

Pa netribaju ti nove pumpe, samo obrusi gume na krajevima valjaka i sastavi sve nazad. Motori pumpi su ti OK (rekao si da obje zuje tj. rade).

Link to comment
Share on other sites

s obzirom na to u kakvom stanju je auto i da inace ne kemijamo po autima, odlucili smo za komplet novo, znamo da to nikad nitko nece platit ako cemo ga prodavat, ali nek mu bude...

pobrusil je tata te krajeve i radi pumpa normalno, probali van auta direkt spajanjem na akumulator, ali nek bude novo...

Link to comment
Share on other sites

Inače na klipu to brušenje gumice ponekad nema smisla, kao ni kupovanje nove pumpe..Meni se je desilo da nakon skidanja cca 1mm gume kroz neko vrijeme je opet nabubrila i zastopala sve....zato ja sada imam samo taj klip bez gume nju sam odrezao skroz i sve super sada..izbjegavati INA sredstvo za pranje vjetrobana... 

Link to comment
Share on other sites

evo clio upravo slozen i testiran :) sve radi kak se spada, stavljen friski sonax sa destiliranom, opran i pospremljen u garazu na toplo :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Bez radapcigera skidam na shemu da pod brisac naguram cekic da ga napinje,naheftam maticu i s drugim cekicem opalim par puta i popusti uvjek ;)

Link to comment
Share on other sites

koliko dođu nove prskalice za farove?

 

ne bih znao, najbolje nazovi u neki ovlasteni ili vidi s lagerosom mozda oni mogu nabavit...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.