Jump to content

Megane 2 1.6 16v problemcici


dsetka6

Recommended Posts

masina se zatrese onako u navratima..nezz kako da to opisem..najvise osjetim to kad stojim i kad drzim kocnicu..kad pustim kocnicu jako malo se osjeti..a dok je na plinu to puno vise primjetno nego na benzinu...

kompa,varijabilna remenica ti je pri kraju,trese ti vise na plin zato jer mu treba vise snage,iliti na plin izgubi i do petnaest posto snage

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dsetka6

    45

  • Brainmind

    7

  • scenicRXE

    7

  • Smuchac

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cek jesi na kraju rijesio problem sa temperaturom? I dali je bio termostat? Imam isti auto kao ti i identican problem, kao da je otvoren termostat i nikako da se zagrije na rt jer je protok uvijek tu...

LP,

Ivo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

pozdrav imam ovog megana sa profilne znači 1,6 16 v 83 kw zanima me dali postoji ikakva druga opcija lakša da se skine posuda vode

Link to comment
Share on other sites

To se i ja pitam jer je tak uglavljena da valjda ide van pajserom i cekicem..

Link to comment
Share on other sites

To se i ja pitam jer je tak uglavljena da valjda ide van pajserom i cekicem..

da p.. joj m... pol auta moraš skinut užas

Link to comment
Share on other sites

Ma to ide napolje bez problema, samo treba njezno oh la la i skine se. :D 

ma daaaaaa kažeš joj posudo siđi i ona siđe :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Zasto vi to skidate? Nabubrio klipic u motoriću od kvalitetnih tekucina za stakla?

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

ako skidate radi motorića...pa ide samo on dolje bez skidanja ičega...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.