Jump to content

Laguna 1 ph2 problem s paljenjem


Laguna Rider

Recommended Posts

Bio auto na radnoj temperaturi ili stajao ohlađen neki puta upali na prvu, neki puta vergla i do desetak putak uz davanje gasa dok ne zapali. Mašina je 1.6 16v sa 181 tkm. Tu i tamo, ali rijetko kada je auto u leru zna malo zatresti i okretaji malo vrludaju, otprilike od 800 do 1000 zna biti onako podizanje gore dolje. Na tabli ne svjetle nikakve lampice, akumulator je dobar, svječice su dobre. Mogući problemi?

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam dijagnostiku, nije pokazala nikakve greške. Ima netko ideju što bi moglo biti? Provjerio sam akumulator, alternator, bobine, svječice, kablove...sve štima.

Link to comment
Share on other sites

Senzor radilice? Ne znam, to nisam provjerio. Budem odpeljao mehaničaru pa ćemo vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

To mozes i ti kod kuce, ako imas vremena. Ako vec ides kod mehanicara, onda neka on pogleda.

Link to comment
Share on other sites

Gdje se nalazi on? Nemam baš mjesta ni alata ako treba nešto previše raskapat.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.