Jump to content

Filter klime Clio mk1


Domba

Recommended Posts

Gledam sada po stranici autokreše i našao filter klime za clio mk1... Gdje to stoji? Koji to modeli imaju? Ako moj ima nije mjenjan vec jako dugo pa je pitanje što živi u njemu :)

 

Inace radi se o ovome:

http://www.findpart.org/part/eco-309

 

Nije mi jasno...

 

Pa ako netko može pojasniti.

Link to comment
Share on other sites

To je peludni micro filter?? Ako takvo što tražiš pogledaj kod Lageros-a imaju Purflux sa aktivnim ugljenom koja zaustavlja čak i mirise, mislim da dode oko 230 kn cca...

Link to comment
Share on other sites

Da to je to. Ali ne mogu skuziti da li ja to uopce imam na autu... Zanima me gdje se monitra da vidim sto uopce imam u autu.

 

edit: Sto mi vrijedi ako kupim pa ne nadjem gdje ide :)

Edited by Domba
Link to comment
Share on other sites

Tu nema nist... Jel moguce da kupim taj filter i ubacim ga makar ga nemam?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko bi imao efekta postavljati filter na ventilacijske otvore , kroz koje prolazi nefiltrirana prašina već 15 godina a da predhodno nisi sav sistem skinuo i očistio a isto tako bi mogao izgubiti na efikasnosti ventilacije.

Link to comment
Share on other sites

Hmm sa jedne strane da ali opet sa druge strane nece se nova nakupljati A onda opet cijena mu je 50tak kuna...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.