Jump to content

Eletronika podizača prozora?

Pipo Zloba
 Share

Recommended Posts

On 01. 08. 2021. at 15:27, marconi444 said:

Ponovno problem sa prozorima na Meganu 2.

Dakle, svi prozori kad ih se sa svojih vrata koristi, rade uredno ( impulsno do kraja dole gore ).

Ali, kad se hoće spustit sa vozačke strane suvozački prozor ide dole samo ako se tipka konstantno drži, a ako oću podizat on opet DOLE. 

E sad po netu sam našao da je to poznat Meganov problem zbog začepljenja odvodnih kanala kod brisača, pa se sve prelijeva u kabinu ( zadnjih 2-3 zime je vlažilo u pretincu ispod vozačevih nogu ) i voda nagrize konektor i pravi kratki spoj i prozor luduje. 

Moje pitanje glasi : gdje je lociran taj konektor, tj. žice prozora ? Jel ima kakvih iskustava da ne raskapam baš cijelu armaturu...

Pozdrav,

Taj konektor ti se nalazi ispod vozačevog sjedala, R2 konektor. i ja sam ga sam mjenjao( zajebano doći do njega) Također ima puno žica( neke istih boja) pa moraš mjenjati jednu po jednu žicu.

• Like 1

Izrazito vrijedna informacija. Ovo je već neki pomak. 

Puno hvala !!

• 6 months later...

Kakvo je sada stanje s tim temic modulima za megene 2? Valja li ovo sa alija?

Punac ima megane 2, 2006, ne radi mu vozački prozor, ništa nije krckalo ni drobilo samo je prestao radit. Prije 2 godine :bigl:

https://www.aliexpress.com/item/1005001572138079.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3e7a1a81X453e3&algo_pvid=da130722-b4dc-4d3e-aa86-c7884af31b42&algo_exp_id=da130722-b4dc-4d3e-aa86-c7884af31b42-1&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000016634669751"}&pdp_pi=-1%3B13.85%3B-1%3B-1%40salePrice%3BEUR%3Bsearch-mainSearch

Da, onak 90posto da je to.

5% je da je prekidac , 5% negdje struja u prekidu. Vidio sam sve te slucajeve, al daleko najcesci je stvarno taj s tim modulom.

14 hours ago, frenchkey said:

Kakvo je sada stanje s tim temic modulima za megene 2? Valja li ovo sa alija?

Punac ima megane 2, 2006, ne radi mu vozački prozor, ništa nije krckalo ni drobilo samo je prestao radit. Prije 2 godine :bigl:

Provjeri spoj konektora na motorić, meni je to bilo u prekidu.

Share

• Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.