Jump to content
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju. ×
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

Eletronika podizača prozora?

Pipo Zloba

Recommended Posts

backpacker
On 01. 08. 2021. at 15:27, marconi444 said:

Ponovno problem sa prozorima na Meganu 2.

Dakle, svi prozori kad ih se sa svojih vrata koristi, rade uredno ( impulsno do kraja dole gore ).

Ali, kad se hoće spustit sa vozačke strane suvozački prozor ide dole samo ako se tipka konstantno drži, a ako oću podizat on opet DOLE. 

E sad po netu sam našao da je to poznat Meganov problem zbog začepljenja odvodnih kanala kod brisača, pa se sve prelijeva u kabinu ( zadnjih 2-3 zime je vlažilo u pretincu ispod vozačevih nogu ) i voda nagrize konektor i pravi kratki spoj i prozor luduje. 

Moje pitanje glasi : gdje je lociran taj konektor, tj. žice prozora ? Jel ima kakvih iskustava da ne raskapam baš cijelu armaturu...

Pozdrav,

Taj konektor ti se nalazi ispod vozačevog sjedala, R2 konektor. i ja sam ga sam mjenjao( zajebano doći do njega) Također ima puno žica( neke istih boja) pa moraš mjenjati jednu po jednu žicu.

• Like 1
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DraganST

13

• Pipo Zloba

8

• marconi444

7

• Smuchac

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dižem topic iz mrtvih da opišem svoj (sada već bivši) problem sa vozačkim podizačem prozora. Na cesti,oko 350 km od kuće pri prolasku kroz jedan grad lagano otvaram svoj prozor,nekih 70-ak mm.Nakon i

Daj malo detalja, koje staklo ne radi, sva ili samo jedno? Jel se cuje motoric kada pokusavas podici/spustiti? Jel se prije kvara tesko dizalo/spustalo staklo uz neke zvukove. 

Podmazi vodilice silikon sprayem, koloture i sajlu s bijelom mašću, gdje je nedostupno spricni wdom i ici ce brze, s manje otpora

Posted Images

• 6 months later...
frenchkey

Kakvo je sada stanje s tim temic modulima za megene 2? Valja li ovo sa alija?

Punac ima megane 2, 2006, ne radi mu vozački prozor, ništa nije krckalo ni drobilo samo je prestao radit. Prije 2 godine :bigl:

https://www.aliexpress.com/item/1005001572138079.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3e7a1a81X453e3&algo_pvid=da130722-b4dc-4d3e-aa86-c7884af31b42&algo_exp_id=da130722-b4dc-4d3e-aa86-c7884af31b42-1&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000016634669751"}&pdp_pi=-1%3B13.85%3B-1%3B-1%40salePrice%3BEUR%3Bsearch-mainSearch

hrvojexyz

Da, onak 90posto da je to.

5% je da je prekidac , 5% negdje struja u prekidu. Vidio sam sve te slucajeve, al daleko najcesci je stvarno taj s tim modulom.

trigi
14 hours ago, frenchkey said:

Kakvo je sada stanje s tim temic modulima za megene 2? Valja li ovo sa alija?

Punac ima megane 2, 2006, ne radi mu vozački prozor, ništa nije krckalo ni drobilo samo je prestao radit. Prije 2 godine :bigl:

Provjeri spoj konektora na motorić, meni je to bilo u prekidu.

Announcements

• OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..