Jump to content

Krovni nosač


tante

Recommended Posts

Pozdrav.

 

Morati ću kupiti krovnu kutiju i nosače za lagunu 3 (limuzina, 5 vrata). Prvi korak je kupiti nosače. Dvoumim se da li kupiti originale renaultove ili neke univerzalne? Ima li tko od vas nosače na laguni, kakve, kakva su vam iskustva? Originalni bi me koštali okok 950 kn, sad sam zvao Biolab, kod njih je thule 1360 čelični a 1750 aluminijski. Koliko sam vidio u renaultovom salonu, ovi originalni dolaze pod vrata, kao na ovoj slici:

 

imgp2929.JPG

 

Da li tako pod vrata dolaze svi nosači za lagunu, ili bi na lagunu išlo i ovako nešto:

 

slide2-1.jpg

 

Da li kupiti originalne za 950 kn ili da tražim neke jeftinije? Ovi Thule za 1750 mi djeluju prekupo, nisam baš u situaciji toliko odvojiti jer mi nije neka situacija a moram ih kupiti, a opet s druge strane nebih htio kupiti nešto što će mi fučkat, zvrndat, hrđat ili otpasti za 2 godine....

 

Link to comment
Share on other sites

Svaki ces nosač morati staviti pod vrata. Kupi rabljeni original nosač. Imaš na Bolha.si

Link to comment
Share on other sites

Ako može kupiti aluminijske sa žlijebom za 950 onda se to više isplati. Ovi rabljeni se vjerojatno mogu dobiti I za 90€.

Link to comment
Share on other sites

što znači sa žlijebom? Ovi koje sam gledao izgledali kao ovi na slici na linku koji si dao.

Link to comment
Share on other sites

Onda super, oni imaju uzduzni žlijeb s gornje strane kad se makne crna gumena zaštita. Žlijeb je zgodan jer se neke stvari mogu na njega lakše staviti nego da ga nema.

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

pozz ljudi i ja bi htio krovne nosače za lagunu 3 zvao u servis al ih nemaju  ni nemogum ih naručit pa sam zvao thule isto tako da ih nemaju i nemogu se naručit el možda tu da bi ih prodao ili zna di ih mogu kupit a opet nebi htio kubit bilo kakvo smeče

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, davor11 said:

pozz ljudi i ja bi htio krovne nosače za lagunu 3 zvao u servis al ih nemaju  ni nemogum ih naručit pa sam zvao thule isto tako da ih nemaju i nemogu se naručit el možda tu da bi ih prodao ili zna di ih mogu kupit a opet nebi htio kubit bilo kakvo smeče

Neznam što misliš pod "smeće"??

Imaš u Španskom nosača, nisu smeće...vozio i jedne i druge, bez osjetne razlike...sretno

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio u spanskom

 

690kn su za scenica 3 

Aluminijski sa zeljeznim nosacima koji se kace na auto

I ima godinu ili dvije garancije

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Bio kod Silvia (Slit na Ksaverskoj) jutros za riješit krovne nosače + kutiju + nosač za bicikl, to je stvarno vrhunska usluga.

Uslužan, jasan, brz i efikasan. Svaka preporuka.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.