Jump to content

Servis Split


Livio

Recommended Posts

znaci . neki dobar meštar u splitu i okolici, gašperov me ne zanima.

hvala lijepa

Link to comment
Share on other sites

Koje vrste? Limar, lakirer, autoelektričar, mehaničar...

Link to comment
Share on other sites

ima jedan u tvom susjedstvu, meni je radio glavu prije par dana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

da ne otvaram novu temu. kakva su iskustva sa servisom  u Gašperovu? 

kakva je kvaliteta / cijena? je li mi isplativije npr u Autokreše uzeti ulje ili da mi oni stave svoje? Koje ulje koriste?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Evo malo upozorenje svima koji misle servisirat auto kod "gospodina" "sve rješeno"
Prije 4 godine naplaćeno 7 litara pri izmjeni ulja u EDC mjenjaču na meg 3.
Sada ponovno pokušano uvaliti 6-7 litara pri izmjeni.
Traženi iznos za ulje i ruke je bia 1300kn, a onda sam kontaktira Gašperov ovlašteni servis za ponudu i dobia ponudu di idu DVIJE litre ulja i s rukama iznos 796,53 kn s računom i pečatom.
Na sve to prikin odgovor je [emoji106]
Pa da se bar ispriča, da je ponudia vratit novce, nešto...
643cbe51cec838d3d869358c3dcf4106.jpg3e708122b7efe5806f082ea99f57ed69.jpg09e6184a7395b70da6ed3f921b682db1.jpg19728ac50f581652297a9aaae6d5ff4c.jpg184b5766818c7582354dbb690079f972.jpg02cfd2851913627a3774aecaf09163bd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nego, ono šta mene čudi je zašto ljudi mijenjaju ulje u EDC mjenjaču s dvije spojke, klasične suhe tarne spojke. To mi je malo nejasno i nelogično, kao i to da ovlašteni servis ne pojasni vlasniku da je to bacanje novaca u vjetar. To ulje koje mijenjate je isto ulje koje imaju svi ostali TL4 mjenjači, i ono se mijenja prilikom ispuštanja, tj. kad se iz mjenjača vade poluosovine, da ne bi usvinjilo radionicu.

Da se kojim slučajem radi o EDC mjenjaču kod kojeg su spojke uronjene u ulje, onda bi to bilo nešto sasvim drugo. 

Naravno, većina mehaničara će rado ošišati ovcu koja traži šišanje. ?

Ipak izgleda da je druga specifikacija ulja, mada opet to ne treba mijenjati tako često, jer se ne radi o ulju koje trpi hidrodinamički, to ulje je u dijelu mjenjača koji nema veze sa spojkama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jeli bar stavio pravo ulje?
A nadam se da se od tih 7 litara našlo 2 L pravog ulja[emoji1787][emoji1787]@direstraits zanimljivo, bome nisam to zna.
Mislim da je u ovlastenom to u servisnom planu koliko sam skužia.
Sad je to puno manji iznos kad ne ide toliko L ulja..
Dok je kod nas auto bit će ove 2 izmjene koje su napravljene.
Sad je na 115 000km, a do sljedeće izmjene planiram uzet nešto novo.
Ovaj put nije bila neka cijena, a mislim da bi i meni kao kupcu bilo drago znat da su napravljene 2 izmjene ulja u aut. mjenjacu.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.