Jump to content

Laguna 2.0 rt 1996 lpg problem


vjekobbd

Recommended Posts

Pozz

Problem je u tome sto auto nemirno radi ( tj na plin mu ler gas plese od 100-1500 o. A na benzin u leru se ugasi odma .) i na plin i benzin i slabije vuce , na vecim okretajima je ok .

Mjerio sam kompresiju i ok je 10-11! Probao sam stavit svijecice kvalitetnije i malo bolje je , na plin je ok . Ler gas -900 ! Na bezin nikako !

Ako je netko imao iskustva s takvim necim bio bi zahvalan na svakom savjetu

Link to comment
Share on other sites

da je problem samo na benzinu onda bi bili benzinski injektori u igri, a ako i na plin zeza onda ne znam... kak si meni injektori bili losi samo sam onaj neki liqui moli aditiv dodao u puni tank benzina i skroz se procistilo i bilo super do kraja posjedovanja tog auta

Link to comment
Share on other sites

Na benzin nikako , i da napomenem trisi oko 20 l plina

Link to comment
Share on other sites

Problem rijesen , odveo sm auto u pcz poatelali su ventile i neka crijeva promjenili , sad mi javio majstor da normalno radi ,

Link to comment
Share on other sites

Budem vidio kad ga pokupim , jel tko zna kako da rijesim sljedeci problem :

Ponekad kad upalim auto mi nesto ko zablokira , naime nekad skace kazaljka od turncelera i od temperature se uopce ne dize , a ponekad se nista ne desi sve stoji dolje :) , kada se auto zagrije sve se vrati u normalu , netko mi je rekao masa ??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo zadnje je kod mene normala kada je hladno obrtaljka skakuce kao cuckic a temperatura varira od pregrijavanja od minimalne i svijetli kao light show ali kada se zagrije sve radi ok, nemam uopce ideje sta bi to moglo biti a uz to u zimska jutra me fino razbuduje i zabavlja. Ako popraviš to molim te javi kako

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Meni to izgleda da je kontrol tabla krepala,lemovi se otpoje i onda ludira,uzmi od nrkoga ako mozes ispravnu i provaj,mislim da je samo u njoj problem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.