Jump to content

Espace IV FAP


chiro

Recommended Posts

Da li se netko od članova foruma bavio tematikom trajnog uklanjanja FAP filtera, motor je 2.0 DCI 175 KS?

Ako je, gdje je to obavio i koliko je zadovoljstvo obavljenim poslom?

Link to comment
Share on other sites

bio danas kod citiusa, čovjek korektno odradio software, sutra još samo fizičko skidanje filtera, nadam se da ću konačno riješiti taj FAP

Link to comment
Share on other sites

svakih 1500 km javlja se greška, ne može se regenerirati, u renaultu ne znaju zašto, ovo mi je najbezbolnija varijanta

Link to comment
Share on other sites

Bas sam htio reci. Meni na Citroenu FAP imao problema na 160k km. Dosao u servis i tako dok sam cekao dijagnozu odem u kancelariju servisa jer sam vidio mehanicara da dolazi od mog auta. Kad sam prisao kancelariji mehanicar je taman pitao sefa jel da ga regenerira i cisti ili da mi stavi novi. Veli sef stalno tu dolazi do nas pa mu ocisti, uzet cemo mu novce drugdje. Kasnije sam jos vozio 12k km do prodaje i nije se palilo.

Link to comment
Share on other sites

nerazumijem se baš dobro u problematiku pa me netko može ispravit ako sam se krivo izrazio.

dobro pazi da ti kod softvera ne naprave grešku. nemoj da ti stavljaju drugi softver.

neka ostave orginalni softver a u njemu neka mjenjaju mape od fap-a.

frendu na mazdi su maknuli njegov orginalni softver i stavili neki drugi od mazde koji nema fap i

sad mu je auto svakih 250-300 km u safe modu. drugi servis mu sad kaže da treba vratiti orginalni softver  i u tom 

orginalnom softveru se provat poigrati oko mape od fap-a

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.