Jump to content

Vibriranje


gorangrubi

Recommended Posts

Dok mi je auto u leru zna mi se dogoditi da osjetim vibracije koje se pojave pa nestanu. Prije mi je dosta vibrirao  pa sam 

promijenio gornji desni nosač motora (do suvozača) kojemu je iscurila iz one gumene loptice tekućina, te je sve postalo idealno. Evo sada sam ponekad počeo osjećati male vibracije.

Do čega bi moglo biti? Koliko imam nosača motora inače?

Link to comment
Share on other sites

Orginalni je, mislim da sam ga platio oko 800 kn, baš sam ga danas provjeravao i onaj razmak između između gumica još postoji,

što znači da je ok. Stari nosač toga razmaka nije imao i te su se gumice spojile te sa na taj način vidjelo da se je potrošio.

Ali što je sa ostalim nosačim, pa nije valjda da se samo taj nosač mijenja.

Nemiran rad motora može biti prouzročen s dosta stavri, ipak je moj auto prošao 200.000 km. Sada me čeka promjena ulja. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa ima već 2-3 godine da su promijenjene, a kako se trap inače centrira?

I da znam prošlu zimu kad je bilo prilično hladno, nakon paljenja auto se jednom prilikom stvarno dosta tresao.

Ispada da je to sve na momente. Sad sam nedavno promijenio filter goriva, nakon cca 70.000 km.

Otvorio sam ga iznutra, na dnu je bilo malo taloga, skoro pa zanemarivo.

Link to comment
Share on other sites

Promijenio filter goriva nakon 70.000 km? Lijepa kilometraža za filter.. :freak6:

 

Pogledaj donji nosač motora..

Link to comment
Share on other sites

Promijenio filter goriva nakon 70.000 km? Lijepa kilometraža za filter.. :freak6:

 

Predviđena km za promjenu je 60k km.

Link to comment
Share on other sites

A predviđeno možda je al je to puno previše za moj ukus... Ali ok, svako ima svoju filozofiju intervala!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.