Jump to content

Clio III rezervni/zamjenski dijelovi


brunao14

Recommended Posts

Pozdrav

Molim premještanje ako je potrebno

U potrazi sam za diskovima i plocicama

Sad cuo sam za brembo i cijenom mi odgovara (ako moze jeftinije super). Oko 900kn i imam 25% popusta jer placam dinersom. Sad jel ima potrebe za brembo ili moze i neka druga jeftinija marka? U auto kreši kupujem.

Clio 3 2007g 1.2 16v 55kw (ako to sta znaci)

Hvala

I da neotvaram novu temu. Ispucali su mi kederi od sunca (ako se to tako zove). Ona guma na okviru vrata. Di to mogu nac?

Hvala (još jednom)

Edited by brunao14
Link to comment
Share on other sites

ATE:

 

269,60 kn/kom, disk

233,75 kn/grt, pločice

 

cijene su sa popustom i PDVom.

 

I ovo ti je ujedno i moja preporuka.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Plocice:

Comline-170kn

Delphi-182

Bosch-255kn

Icer-284

Brembo-300kn

Trw-311kn

Diskovi:

Febi bilstein-210kn

Delphi-254kn

Brembo-316kn

To mi je izbor u kreše. Barem ovako online sta mogu vidit. I 25% popusta na placanje dinersom

Edited by brunao14
Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja bubnem ono što je moguće naručiti za CLIO III, 1.2 16V, 55kW/75KS:

 

- Kočioni diskovi, prednji, 260mm, ventilirajući:

ATE standard = 267,00 Kn x 2 = 534,00 Kn/2komada

TRW = 260,00 Kn x 2 = 520,00 Kn/2komada

CIFAM = 235,00 Kn x 2 = 470,00 Kn/2komada

BLUE PRINT = 215,00 Kn x 2 = 430,00 Kn/2komada

 

- Kočione disk pločice, prednje, TRW-Lucas kočioni sistem na vozilu:

ATE standard = 225,00 Kn/set

TRW = 205,00 Kn/set

CIFAM = 140,00 Kn/set

FOMAR FRICTION = 135,00 Kn/set

 

 

Uvijeti ponude su sljedeći:

Cijene su već snižene i s uračunatim PDV-om.
Roba se naručuje direktno iz uvoza i plaća se predračunski u cijelosti iznosa prije slanja narudžbe prema van.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Trošak otpreme za ovakav paket je 50,00 Kn, ukoliko se roba treba slati na adresu.
Sljedeća narudžba se šalje 25.09., a roba u Hr dolazi kroz 3-5 radnih dana. (prekjučer je otišla već jedna roba prema Hr, ali ako se možda i ranije skupi narudžbe u novčanoj vrijednosti preko 1500€,
onda ju šaljemo i ranije)
To znači da se sve mora izrealizirati minimalno 2 dana prije slanja narudžbe prema van.
Očekivani rok isporuke je oko 02.10.2014. na naše skladište.

Inače narudžbe prema vanjskom dobavljaču se šalju periodično svaka 2 tjedna.

Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek

 
LAGEROS d.o.o.
 
A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: lageros1@lageros.hr
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

 

Link to comment
Share on other sites

Pojedinci, hvala na trudu. Al meni igra samo ovaj izbor iz auto krešo. Tako molim da mi kažete šta da uzmem sa ovog popisa

Edited by brunao14
Link to comment
Share on other sites

Da ima TRW diskove, onda kombinaciju s TRW disk pločicama, ovako.... osobno ništa od navedenih diskova, osim da je BREMBO MAX u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Na Cliu ce te sluziti bilo sta od navedenog. Ja bih uzeo Febi diskove i Delphi plocice. Bitnije je kako ce ti ih majstor montirati, ako vec neces sam da ih mijenjas. Vidi da zamijenis i klizace, ako ne dodju u kompletu s plocicama i da stavis Ate powerlube da to ne skripi nakon montiranja.

Link to comment
Share on other sites

Znaci kupit i klizace ako nisu u kompletu. A sta je power lube (lubrikant :) :) :) )?

Edited by brunao14
Link to comment
Share on other sites

Na Cliu ce te sluziti bilo sta od navedenog. Ja bih uzeo Febi diskove i Delphi plocice. Bitnije je kako ce ti ih majstor montirati, ako vec neces sam da ih mijenjas. Vidi da zamijenis i klizace, ako ne dodju u kompletu s plocicama i da stavis Ate powerlube da to ne skripi nakon montiranja.

 

Ne bih preporučio ovu kombinaciju.

 

Konkretno, kolegi (Rima za one koji ga znaju) tresu Febi diskovi nakon par tisuća km na Cliu 2 1.5DCI.

Link to comment
Share on other sites

uzrok tresnji moze biti pregrijan disk i jos par stvari koje ne moraju biti striktno do same kvalitete diska. 

Link to comment
Share on other sites

hocu reci ako neko vozi ko baba mogu mu trajat jako dugo, dok neko moze da pregrije i da pukne puni venilirajuci disk jer si prosto konjina neovisno od kvalitete (kao sto je moj poznanik uspio na autu od 800kg s ventilirajucim tolko pregrijat da su popucali... da honda civic stara....)  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.