Jump to content

Svijetla za maglu


MarkoBL

Recommended Posts

Interesuje me koje sijelice idu u svijetla za maglu? Lijeva mi je prestala raditi. Moguce zbog cestih poplava da se malo proveselila :D
I interesuje me da li je ko mjenjao istu, jer je malo nepristupacno(mislim da cu morati odzdo do nje skidanjem oplate)? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

H1 zarulja, maglenku treba skinuti cijelu da bi dosao do zarulje ali je vrlo jednostavno. Prvo skines dva torx serafa koji drze onu malu plastiku pored maglenke (izgleda kao poklopac) kad nju skines onda kriznim serafcigerom skines maglenku izvuces je prema sebi i lako zamijenis zarulju.

Ako je voda usla unutra probaj odspojiti cijelu maglenku, doma je osusiti dobro i prije nego je vratis na auto prodji prozirnim silikonom spoj stakla i kucista maglenke.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.