Jump to content

shema za Eurojack?


DoccSMB

Recommended Posts

dal ima netko shemu za eurojack kako ide od radia, jer je ovo zbrikano katastrofa radi mi samo jedan kazetofon sto je bio u njemu i niti jedan drugi radio, predpostavljam da je to tako napravljeno da mu netreba kod jer je rado kodiran, opelov original je unutra
a probao sam bilo koji drugi radio nitijedan nece radit

Link to comment
Share on other sites

post-138-0-48641900-1411904380_thumb.jpg

 

 

Na gornji konektor spajaš zvučnike, znači rr+ je right rear, lf+left front... itd

Na donji konektor ide struja.
Stalnih 12, gnd, switched 12 je sa kontakt brave..

Za zvučnike uzmeš unimer za zujalicom i tražiš dvije koje će zazujati, tj to ti je jedan par zvučnika.
Za napajanje gledaš isto unimerom gdje ti je stalnih 12 i 12 kad daš kontakt.
 

Link to comment
Share on other sites

citam naslov topica, razmisljam kakva shema za euro jackpot, mislio netko ima dobitni tipp xD

Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifisoconnectorcj4.jpg

 

 

Na gornji konektor spajaš zvučnike, znači rr+ je right rear, lf+left front... itd

Na donji konektor ide struja.

Stalnih 12, gnd, switched 12 je sa kontakt brave..

Za zvučnike uzmeš unimer za zujalicom i tražiš dvije koje će zazujati, tj to ti je jedan par zvučnika.

Za napajanje gledaš isto unimerom gdje ti je stalnih 12 i 12 kad daš kontakt.

 

hvala vam :)

al imam jedan problem, meni radio radi i kad nema kontakta, zbog cega?

Link to comment
Share on other sites

Tako je. Kod Renola je uvijek crvena stalnih 12V direktno sa baterije, a žuta je 12V nakon kontakta, tako da na onoj french-ovoj slici treba zamjeniti boje crvenoj i žutoj.

Link to comment
Share on other sites

Ispravak,na eurojacku koji sam dobio uz radio je tako,ne sjecam se boja od originalnog jack-a

Link to comment
Share on other sites

Ja govorim o bojama žica na originalnoj instalaciji od auta, a ne o instalaciji koju dobiješ sa radiom.

Link to comment
Share on other sites

Zamijeni žutu i crvenu ne možeš ništa pokvariti. Ako gubiš memorirane stanice nakon vađenja ključa, upravo to treba napraviti

Link to comment
Share on other sites

evo imam vijest, skuril sam radio hahah, al je on problem bio, jer je bio u jako losem stanju, skurio se izlaz za zvucnike, i poslije sam skuzio da mu i cd ne uvlaci i nece radit, tako da je zavrsio u smecu, a kad skupim nesto novaca kupit cu drugi, pa javim onda hehe :)
hvala svima na savjetima :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.