Jump to content

Prekidač rikverc svjetla


dajmirenault

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Imam pitanje, kada sam kupio auto nisu radila rikverc svijetla, promijenio sam prekidač i sve je bilo ok. Do prije 2 tj. kada sam primijetio da opet ne radi(ne znam koliko dugo nije radilo). Zanima me da li ja to mogu sam promijeniti? Da li mi je potreban neki poseban alat i gdje se to nalazi? Napominjem da nema grabu, ja bi ga zdravo seljački na rinzol podigo.. :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti prije nego kreneš u akciju skidanja prekidača provjeri osigurač.

 

Nalazi se u motornom prostoru, oznake 5C, vrijednosti 10A i ima ti simbol svjetla sa slovom R.

Link to comment
Share on other sites

Kako da provjerim da li je ispravan? I gdje se točno nalazi? Ne snalazim se nikako u dyalogisu..

Link to comment
Share on other sites

Nalazi se na PSU jedinici koja ti je desno od akumulatora ispod zaštitne plastike. Na slici u prilogu poz. 1337.

 

S34.PDF

 

Kada skineš poklopac ugledat ćeš PSU jedinicu sa relejima i osiguračima. Tebi je bitan osigurač oznake 5C na slijedećoj slici.

 

PSU.PDF

 

Izvadi ga i ispitaj instrumentom ili ubodi drugoga umjesto njega.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.