Jump to content

prednji prsten abs.a


VERDO

Recommended Posts

da li se prilikom kupnje prednjeg desnog ležaja u kitu dobije i prsten(kruna)abs ili se to kupuje posebno , naime imam novi ležaj al u njemu ne vidim prsten,ima li tko iskustva sa mjenjanjem te krune ,, auto je megan 2 2003

Link to comment
Share on other sites

Moze da ima u sebi prsten (magnenti) za ABS i on se ne vidi spolja. Mislim (99%) da je to slucaj sa lezajem prednjeg tocka na Megsu II.

Link to comment
Share on other sites

 ovakav prsten,, mislim da mora biti vidljiv, a ležaj koji imam je R155.75 na slici se vidi kit u kutiji kojeg imam i ja
Link to comment
Share on other sites

naime pri vožnji od 90 km na sat isključi abs poslje ponovog paljenja ne gori a majstor prilikom dijagnosticiranja je rekao da se iskrivio prilikom zadnjeg mjenjanja ležaja

Link to comment
Share on other sites

A ide to posebno jer on ide na homokineticki zglob barem je tako na kliu a isto mi izgleda kao na ovom video ima tih prstenova na ebayu a ima i na njuskalu

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam skužio o čemu se radi i gdje s čim ide,, hvala momci ,, 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.