Jump to content

Skripanje kod hladnog starta na 2000 rpm


aless

Recommended Posts

Dakle kako su pale malo temperature cujem neko skripanje slicno skripanju remena iz motornog prostora i to se najvise cuje na oko 2000 obrtaja i to samo u voznji, znaci ne cuje se prilikom dodavanja gasa u mjestu. Traje samo par minuta i najizrazenije je u drugoj brzini. Sta bi moglo.biti i na sta prvo obratiti paznju. Motor je 1.5 60kw

Hvala unaprijed na pomoci.

Edited by aless
Link to comment
Share on other sites

270k taman je tu negdje za velikog servisa, to sam planirao raditi iduci mjesec.

Malo sam googlao pa vidjeh da su slicni simptomi i za to kada ne radi jedna dizna.

Link to comment
Share on other sites

Za ovo simptom da ne radi jedna dizna sam htio postati na drugu temu jer imam problem sa hladnim startom (trese i zapusi) i to traje mozda 30-tak sekundi do 1 minute. Pa rekose da bi mogao biti grijac. E sad ne znam da li bi mogao biti povezan problem.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je do vodene pumpe bilo ovo skripanje. Taman je tu negdje i vrijeme za veliki servis pa se poklopilo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.