Jump to content

Kupljena Laguna 1, potrebni savjeti...


croatplayer

Recommended Posts

Nemam ništa od toga, jedino knjigu sa uputstvima od auta. Pogledat ću malo na netu, možda se može po broju šasije automobila naći.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • croatplayer

    19

  • mata73

    6

  • selma

    6

  • dolac

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo, sad dok sam vozio promatrao sam malo kazaljku od temperature motora, i ipak nije bila na nuli, nego se nakon 15-ak minuta podigla do pola radne temperature, pa se kasnije smanjila na 1/4 radne temperature, i to sve dok je motor radio. Ukazuje li to da je problem ipak u termostatu? Povezano s time, možda je problem visokih okretaja u leru i mirisa benzina u auspuhu povezan s time - jer je auto stalno hladan i ne može se zagrijati?

 

Ako je auto vožen 1000 km u ovakvim uvjetima, je li za očekivati da je nastala nekakva šteta i kojih razmjera?

Link to comment
Share on other sites

Promjeni termostat za početak,to bar nije veliki trošak.Nakon toga dobro odzrači sustav i prati temperaturu motora.Ako je motor "hladan" troši više goriva i mogući su ovi simptomi na koje si ukazao.

Ako nisi vozio u "visokim okretajima" dok je motor bio hladan nebi trebalo biti nikakve štete.Preporučam ti također da promjeniš i rashladnu tekućinu (antifriz).

Link to comment
Share on other sites

Jel termostat dio na kojem se može štedjeti ili treba gledati kvalitetniji? Ima u lokalnoj trgovini auto dijelova uzeti neki za 82 kn. Isto pitanje i za antifriz.

Edited by croatplayer
Link to comment
Share on other sites

e tu tih nebi znao pomoci haha

gdje si nasao taj za 80kn i koji proizvodjac.. antifriz kupi kvalitetniji zbog "kilera" / hladnjaka..

Link to comment
Share on other sites

Imam Lagunu sa F3R motorom vec 3 godine i prvo sto cu reci je da je to jako kvalitetan i izdrzljiv motor, imam samo rijeci hvale, i za auto generalno. Znam joj sve mane a stvarno su samo sitnice.

U vezi toga s temperaturom mislim da je najpouzdanije da promijenis senzor temperature zbog cega i imas te fluktuacije na kazaljki, i ne skodi termostat zamijeniti. Antifriz svakako ili Glacelf ili original Renault - 4 litre da bi motor, hladnjak i cijevi imale odgovarajucu antikorozivnu zastitu (ne samo od smrzavanja)

Sto se tice ostalih mana naravno esencijalno je vazno provjeriti manzete od homokinetickih, letve volana i one od poluosovina do mjenjaca. Jeftine su ali ako dugo ostanu zanemarene prouzrociti ce skupe zamjene dijelova!

I jos nesto, na toj kilometrazi odu jabucice, spone, stabilizatori i njihova glavna mana - kriz od volana ili lezaj u njemu to ljudi cesto zabunom misle da je letva otisla a nije.

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam na odgovorima. 

Još me zanimaju neke stvari: sa stražnje desne strane čuje  se nekakav zvuk, i to kad se vozi polako na neravnim cestama. 

Također, kad volan stoji ravno, auto ide za nekoliko stupnjeva udesno. 

 

@selma, što od ovog navedenog u tvom postu preporučaš preventivno zamijeniti? Molim te napiši puno ime dijelova jer se ja još uvijek ne razumijem dovoljno u to. Htio bih postići relativno dobru pouzdanost auta. Je li te auto dobro služi i za duža putovanja, tipa 300-400 km?

Edited by croatplayer
Link to comment
Share on other sites

A to lupkanje može bit svašta, odi najbolje na test amortizera, tamo ćeš najvjerojatnije čut di točno lupa a i ispisat će ti rezultata pa možeš vidit da li je amortizer.

 

Ovo kaj vuče u desno može bit do špura.. Moguće da ti se gume krivo troše..

Link to comment
Share on other sites

Naravno uvijek sam na raspolaganju za savijet.

Znaci posebnu pozornost obrati na manzete, one su gumena fleksibilna zastita unutarnjih i vanjskih zglobova poluosovina, punjene su s masti i zadrzavaju je u zglobu kako se ne bi osusio. Ukoliko manzeta pukne mast curi i to se moze vidjeti po prljavoj felgi iznutra. Kod nasih Renaulta homokineticki zglobovi se ne ugradjuju, vec samo kompletne poluosovine a cijena jedne je 1800 kuna. A manzeta kosta samo 60 kn!

Znaci moja preporuka je da ti mehanicar pregleda sve manzete i ako su i malo ostecene zamijeni ih. I bio si spominjao to sa temperaturom, ukoliko je samo senzor u kvaru (kazaljka se ne mice) to je manje bitno. Problem je ako se auto pregrijava to je opasno i u tom slucaju zamijeni termostat (ca. 70 kn)

Svakako obrati pozornost u kakvom je stanju akumulator i da li su kleme ciste. Ako su stare, hrdjaju ili imaju bijeli prah na sebi zamijeni ih, kostaju samo 40 kn.

I naravno ono ESENCIJALNO vazno - neka ti skinu poklopac od zupcastog i procijene stanje, za Lagune stoji pravilo 120 tkm ili 5 godina slijedi zamjena. Continental remeni su najbolji.

a sto se moje tice, s njom godisnje napravim 25 - 30 tisuca bez problema, samo uz redovno odrzavanje, jako je zahvalna.

Znam da puno pisem ali kao sta vidis volim Lagune full i imam samo dobra iskustva!!

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da si opširnije malo napisao. Iskustvo iz prve ruke jako dobro dođe.

Mogu li ikako sam testirati stražnji desni amortizer gdje se osjeća lupkanje na neravnoj cesti? Prilično sam siguran da, ako pitam kojeg majstora, uvjerit će me da ih trebam sve promijeniti,a nisam baš spreman za takav trošak.

Btw, što je to špur? Jel to nešto vezano uz volan ili kotače? Koliko košta popravak "toga" i da li se radi kod mehaničara ili u vulkanizera?

Edited by croatplayer
Link to comment
Share on other sites

1. Selma je Selma, dakle ženska osoba i po znanju može posramiti mnoge muške "mehaničare"

2.špur se radi u spacijaliziranim radionama za to 150-300kn. S njim se podešava nagib i zatur kotača prvenstveno prednjih, ali i zadnjih.

Loš špur utjece na opce ponasanje auta u voznji i potrošnju guma i usko je povezan sa volanom. Kod promjene nekih dijelova prednjeg ovjesa potrebno je poslije otići na špur. Ispravnost amortizera možeš besplatno provjeriti u stanici za tehnički pregled.

Link to comment
Share on other sites

Btw, što je to špur? Jel to nešto vezano uz volan ili kotače? Koliko košta popravak "toga" i da li se radi kod mehaničara ili u vulkanizera?

 

Po naški - Optika trapa ili centriranje trapa.  :D

Radiš je uglavnom kod vulkanizera, ali nemaju je svi. Većina samo mijenja i balansira gume.

 

A Selma je kraljica.   :hey:

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Mata - bravo, sve si rekao.

Dragan, u pravu si za optiku, ne rade je svi vulkanizeri, npr. mi kao vulkanizeri i autoservis nemamo opremu za to nazalost.

Croat player ti nemoj da te oni uvjere u sve to, vjeruj ono sta vidis - ako iz amortizera curi ulje onda je za zamjenu, ako je suh dobar je bez obzira na godine. Moja Laguna ima original sva 4 amortizera jos uvijek 1995 godiste je. Blago je spustena i vjeruj mi drzi cestu da bi posramila (i je) mog BMW-a E46 330d 2003. godiste...

Edited by selma
Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima. Zanima me koliko ulja ide u mjenjač, da znam kad ga budem mijenjao. Isto pitanje i za ulje u motoru i kocnicama. Da li za rashladnu tekucinu lijevam 4 litre antifriza ili mjesavine vode i antifriza?

Link to comment
Share on other sites

Ja evo već nekih 15 000km vozim Lagunu I i stvarno me je sratmota, ali ja osim točenja nemam nikakvih troskova, zaista fantastičan automobil. Uzeo sam je sa nekih 270 000km...

Link to comment
Share on other sites

U mjenjac idu 3,3 litre Tranself 75w-80, u motor 5,5 litara Elf Evolution 10w-40, u kocnice ca. 1 litra DOT 4 tekucine. U rashladni sistem stavi 3 ili 4 litre antifriza a ostalo destilirana voda.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima, nabavim si to.

Nego, htio bih se sam malo pozabavit sa nekim osnovnim stvarima da ne plaćam sve mehaničarima, a i zanima me to. Recimo, htio bih zamijeniti ulje i filter ulja.

Prvo što me zanima gdje da nabavim neki osnovni set automehaničarskog alata. Samo da nije preskupo. Recimo nekih 500-600 kn.

Drugo, gdje da nabavim autodizalicu i kakvu, te potrebne osigurače da auto ne bi kliznulo. Pretpostavljam da ona hidraulička dizalica za promjenu gume što dolazi s  autom nije baš najbolji i najsigurniji izbor za rad ispod auta.

Treće, što mi još treba osim ulja, filtera, dizalice i alata?

 

Btw, gdje se u ovoj Laguni nalazi filter kabine?

Link to comment
Share on other sites

Za ulje ces lako, trebas odvrnuti filter i treba ti kljuc za otvoriti cep od kartera (imbus) i kantu za staro ulje. I kad vracas cep od ulja obavezno promijeni onu bakrenu sajbu na njemu.

sto se tice dizalice, ona za promijeniti gumu svakako nije dobar izbor hehe.

To ce ti bolje preporuciti ostali na forumu...

i evo gdje se nalazi filter klime;post-14627-0-27857400-1416644876_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam u Bauhausu, imaju nekakve dizalice za 150 kn. Valja li to što? Također, trebaju mi nekakvi podmetači za osigruanje automobila, da ne padne.

Što mislite o ovima:

http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/osiguraci-popravak-automobila-oglas-12784447

Edited by croatplayer
Link to comment
Share on other sites

Nisu loše te dozalice, ali ne ocekuj da ces s njom moci dići cijelu stranu auta.

Podmetači su kakve koriste "pravi" mehaničati.

Link to comment
Share on other sites

ja sam stavio pod prag tamo di je namjenjeno mjesto za prednji kotac i naravno na ravnoj povrsini da se kotaci dizalice uspiju podvuc pd auto i uspio dic cijelu stranu.. naravno zadnji kotac je bio podignut 2cm sto mi je bilo vise nego dovoljno za zamjenit kotac :)

i da, ja sam tu krokodilku plaito 120kn lidl ili bauhaus, sve su mislim cak i iste, i ima vise od 5god da ju koristim.. 

Hint: obzirom da se na cliu 2 onaj lim ispod praga lako piga kad se auto dize na krokodilku ja sam stavio pak (hokejaski pak) ili stavi drveni podlozak i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Nisu loše te dozalice, ali ne ocekuj da ces s njom moci dići cijelu stranu auta.

Podmetači su kakve koriste "pravi" mehaničati.

Već godinama podižem auto i kombi cijelu stranu sa dizalicom iz Bauhausa. Mislim da je neka talijanska.

20141116_155411.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imam ja takve osigurace za podizanje. Uzeo sam polovne lik dofurao iz Njemačke i imaju TUV sertifikat. Nikad mi automobil ne stoji samo na dizalici, uvijek ga osiguram. Nije loše da na sedlo ovih osigurača staviš neku tvrdu gumu, zbog samog trenja, ali i oštećenja koja mogu nastati na automobilu. Ne znam kakvu si dizalicu postavio, ali ja sam isto kupio neku malu mislim da je do 1.5t, Safrane je jedva podizala, dok recimo na R5 podigne čitavu stranu, trebalo bi da ti je dovoljna za Lagunu. Nadam se da ti je teren na kojem šarafaš ravan....

 

@selma hvala za poziciju filtera klime, mislio sam ko zna gdje je. Eh, lijenost, neda mi se više listati internet u potrazi za ovim stvarima.....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.