Jump to content

problem s radiom


Laguna Grandtour

Recommended Posts

Ima li netko kakvih saznanja I nekakav savijet sto da radim?Radio se sam ugasi I onda ga moram Sam upaliti .U zadnje vrijeme se to dogadja she cesce...

Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena prođe tj. Koliko vremena mu treba da se sam ugasi? Inače se sam gasi mislim nakon 15-20 minuta.

Link to comment
Share on other sites

smuchac, trebao si napisat da se sam ugasi ako motor ne radi.  ako to radi u vrijeme vožnje e onda je to problem

Link to comment
Share on other sites

My bad. :dobroje: Anyway,ni autor nije baš detaljno opisao problem...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

tu su moguće dvije opcije, ili treba ispitat radio detaljno, ak je laguna bose u pitanju moguće bi bilo da bi kakav noviji softver riješio problem  pogotovo ak je 2011 godinna proizvodnje, druga opcija je uposlit malog kineza koji će palit radio.

Link to comment
Share on other sites

Da 2011god. Bose.Znači da odem u ovlašteni servis i zatrazim novi softve, samo se ja bojim da će mi reci da se to nemoze i da trebam staviti novi radio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otkrio sam zasto he radio imao smetnje.Radio he povezan sa mobitelom preko blututom .Kada se ja vozim u autu nikad nije bilo problema .A kada vozi supruga se javlja problem I nekako sam skuzio da je problem u njenom mob. Iskljucio sam blutut na njenom mob. I problema vise nema.Moj mob. i dalje je povezan sa radiom i sve radi kako treba.

Edited by jakov rezan
Link to comment
Share on other sites

updateas sofware u ovlastenom kako su ti vec napisali i nece ni supruga imati problem, vec ce raditi i ostali mobiteli istovremeno preko bt-a

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.