Jump to content

Mehaničar za Clio II


Iko

Recommended Posts

Ekipa gdje servisirate svoje renaulte ?

 

Kupih klitača sa 130 000 i sad sam napravio 10 000 km i trebao bi ići na promjenu ulja i obavit prvi servis/pregled otkako je kod mene pa molim neke preporuke mehaničara za dotičnog klitača. Riječ je o 1.4 RT. 2000 god.

 

Gospodin od kojeg sam ga kupio je odradio veliki servis( auspuh, ulje, filteri, korpa,lamela itd) na 130 000.

 

Za sada u ovih 10 000 imam  samo riječi hvale za klitača, sve radi super osim što mi se zadnja desna vrata odbijaju zaključat :S

 

Dajte neke preporuke za mehaničara. Nalazim  se na zg/knežija

 

Tnx

 

Link to comment
Share on other sites

Oni su ti u blizini krizanja Selska-Bastijanova, na kraju Uckine ulice (slijepa je ta ulica na jednom kraju i tu su oni).

Ako odes kod njih, javi kakve su cijene i dojmovi, obzirom da su mi blizu jako.

Edited by Vuco
Link to comment
Share on other sites

Odi tamo i pitaj, nece njima nitko sa foruma određivat tarifu...dečki su prva liga, neće te muljat sigurno, samo morat ćeš čekat koji dan da dođeš na red....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 years later...

Evo da se ubacim :D

I meni treba meh za Clia, ali u Rijeci. Moj meh mi se ne javlja, a počeo mi je homokinetički slinit pa se ne bih s tim igrao. Ako imate nekog vrijednog spomena, slobodno javite! hvala

Link to comment
Share on other sites

Mladen na Srdočima, mogu ti poslati broj na PM, jedino možda ćeš morati pričekati jer naručuje, korektan je, ja sam isao kod njega na preporuku kada sam uzeo clia.

Link to comment
Share on other sites

Mladen mi prekontrolirao prije kupnje clia, megana i lagunu i svaka preporuka

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam dok sam bio u ri vozio clia Željku kod Lovorke i bio vrlo zadovoljan cijenom i pristupom,tako da topla preporuka i za njega...

Link to comment
Share on other sites

Mladen mi prekontrolirao prije kupnje clia, megana i lagunu i svaka preporuka

Sent from my SM-A505F using Tapatalk



Takodjer +1 za Mladena - mog Clia odrzava zadnjih 140tkm I stvarno je korektan I profesionalan


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.