Jump to content

Prekidač rikverc svijetla?


stanislav

Recommended Posts

Primjetio sam da ne radi kako treba. Gdje se nalazi? 

 

Našao na svemogučem youtubu ;)

 

Ne čini se komplicirano za promijeniti!

Edited by stanislav
Link to comment
Share on other sites

nemoj ga mjenjati odma, prijatelju na stilu smo ga skinili i očistili, bilo je ulja po njemu i nakon čiščenja je radilo normalno.

Link to comment
Share on other sites

na nekim meganima i cliačima novim je prekidač gore na getribi ispod akumulatora.

nekad se dogodi da je i žica u prekidu negdje

Link to comment
Share on other sites

Zato je bolje za početak prvo provjeriti konektore na stražnjim svjetlima.

Kada kažeš da neradi kako treba šta pod time misliš? Nerade nikako, povremeno, ...?

Link to comment
Share on other sites

na nekim meganima i cliačima novim je prekidač gore na getribi ispod akumulatora.

nekad se dogodi da je i žica u prekidu negdje

Baš to, kada sam digao haubu odmah sam ga našao :D . 

 

Od šarafio, dobro nasprejao WD-om očistio te vratio nazad. 

Sve radi, kupnju novog sam odgodio na neko vrijeme ;)

 

Hvala na pomoči! 

post-5204-0-78931100-1418712736_thumb.jp

post-5204-0-24535700-1418712749_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Mene je isto mucilo pa su mi u servisu "promjenili" prekidac. Da sam bio na forumu tada ustedio bih si 300injak kn.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A eto i mene poceo zezat kad malo jace ubacim u rikverc radi kad onako normalno ubacim ne radi.E sad me zanima kad ga odvrnem izadje li sta ulja ili 

Link to comment
Share on other sites

ja sam to isto promijenio u jednom serivsu, još su mi kao morali vaditi ulje van jer kao negdje je nezgodan položaj na Megane II Grandtour pa je smetalo nešto vezano uz to da ne iscuri ne sjećam se ulje mjenjača ili motora, vjerojatnije mjenjača

ne znam jesu me zezli ili ne al sad i dalje radi

Link to comment
Share on other sites

Nisu. Ispod mjenjaca do mosta je senzor i ako ga skines curi ulje

Link to comment
Share on other sites

A uspio sam ga naci sad trebam naci slobodnog vremena pa dignut na dizalicu da vidim gdje steka.Ali sad je proradio nakon par ubacivanja u rikverc

Link to comment
Share on other sites

Na meganu 2 karavan...izmjenjen za par min , nista nije curilo.

Identičan je na clio 197 i isto zamjenjen u par min. I bez ikakvog curenja... S ebaya oem nekih 120 130kn su bili i rade i dan danas ... Pase na more vozila ima lista ispod??

http://www.ebay.com/itm/FAE-40998-REVERSE-LIGHT-SWITCH-M14x1-5-for-RENAULT-8200177718-OPEL-93161462-/201626516533?hash=item2ef1e07c35

 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

kome se da moze probat slozit ga...ja sam svoj slozio i radi ko nov...

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.