Jump to content

Megane I,problemi sa km satom,putni kompjuter?


misko

Recommended Posts

super

 

sad samo toci i vozi

:)

Thx,mislim da znas kakvo je to zadovoljstvo kad nesto proradi. Imo sam u zivotu i novih i rabljenih i sluzbenih auta ali nekako me ovaj mali francuzic odusevio. Vise od njega me samo odusevio R4,<mali div>,ali njega nisam jos imao :-)

Link to comment
Share on other sites

Dragane, dali bih ja mogao dobiti funkciju putnog kompjutora ako bih promijenio satove, a umjesto nove ručke stavio negdje tipkalo?

Link to comment
Share on other sites

Imas sve u mojoj temi,ako di zapnes pitaj,ja isto imam obicno tipkalo ugradeno...

Link to comment
Share on other sites

dali će na novom satu biti njegova ili moja kilometraža?

tipkalo bi ugradio s donje strane satelita za radio, zgodno za napipati

 

Dario kako ti se zove tema da mogu search?

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Jel ima kakva caka za Twinga? Posto imam isto gumbic na rucici brisaca :D makar ima samo 3 opcije

Link to comment
Share on other sites

franckey ovo ti je tema: http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/48070-ugradnja-putnog-računala-na-clio-03god/

 

zasto se brines za kilometrazu,nek pise drukcije,to te nemora zabrinjavat...meni je na svu srecu priblizna kilometraza i fula mi 10 000km

 

ja sam tipkalo stavio ispod rucice brisaca malo blize volanu,toga nema u temi ali mogu poslikat.

Link to comment
Share on other sites

hvala na linku, ja imam 332000 km, ne bih sad stavljao nešto sa 100000 :bigl:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Da ne otvaram novi topic, pitanje je vezano uz okretomjer. Ako ne valja ovdje, preselite ga.

Otvarali smo urice da promjenimo zaruljice koje ne valjaju, vratili i pospajali sve. Sad okretomjer ne radi kako spada, u leru je na nuli, kad vozis ispod 2500 3000 nema ga nigdje, kad predes te okretaje skoci kazaljka na preko 3000 i kako nastavljas davati gas ide puno brze pri kraju urice nego sta motor dize okretaje, dakle vozis se na 4000 cirka, on pokazuje 5000-5500, cak sam vidio da prelazi preko 6000, a motor jos nije ni blizu blokade...kad presaltas brzinu, okretaji vecinom padnu na 0 i kako nastavis s gasom skoce odmah ful brzo preko 3000 i dalje...nesto slicno kao urice turbine...

U cemu bi bio problem? Pogledali smo kontakte, ok su, spojeno sve ok, senzor na mjenjacu ocistili i opet nista...

Link to comment
Share on other sites

Samo smo zamjenili one koje nisu radile

Link to comment
Share on other sites

Je, sve je bilo dobro slozeno i spojeno. Kako god, cim sam ja sjeo (prije je vozio kolega s kojim smo slagali auto), malo sam ga blokadirao jedno 10tak puta u voznji i eto kazaljka sad radi, ocito je prepoznala tko je vlasnik :)

Link to comment
Share on other sites

možda je trebalo samo stisnuti onaj gumb od km sata i dati kontakt da se kazaljke izresetiraju

Link to comment
Share on other sites

Nismo napravili nista od toga, samo od sebe proradilo...

Link to comment
Share on other sites

Ma to ja volim kod Renoa, sam se pokvari sam se popravi ;-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.