Jump to content

Poludeli farovi


draskot

Recommended Posts

Od pre nekoliko dana dešava se nešto čudno na mom Meganu. Naime, farovi su počeli kao ludi da se sami pomeraju gore-dole i to rade sve vreme. Neko mi reče da je možda došlo do kondenzacije u prostoru gde su motorići koji pomeraju farove. Ne bih rekao da je to. Da li neko zna šta bi moglo da bude uzrok ovakvog čuda?

Link to comment
Share on other sites

kao prvo kakve farove imas ?? to bi puno pomoglo u diagnostici. moze biti par gluposti

Link to comment
Share on other sites

Radi se o Meganu II iz 2004. godine. Farovi su originalni, fabricki. Postoji opcija za njihovo podesavanje iz kabine.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je na njima motoric tj kontakti na njima okrenut ka gore tako da moze ulaziti voda u njih, tako da bi i to provjerio, samo skines branik i idu dole farovi :D

Link to comment
Share on other sites

mala je vjerojatnost da su oba motorića poludjela na isti način i u isto vrijeme. Prije će biti da je do regulacije vidine snopa u kabini. Probaj isklučiti utičnicu iz toga pa ćeš vidjeti dali se smirilo ili nije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako imao sam isti problem, sto se desilo. Farovi nisu bili poravnati u istoj visini. Otisao sam na tehnicki, na prekidacu sam okrenu na "0" a majstor mi je sa onim visinomjerom postimao farave na istu visinu. Od tad vise nemam problema,

Ovako imao sam isti problem, sto se desilo. Farovi nisu bili poravnati u istoj visini. Otisao sam na tehnicki, na prekidacu sam okrenu na "0" a majstor mi je sa onim visinomjerom postimao farave na istu visinu. Od tad vise nemam problema,

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.