Jump to content

ABS lampica?


P4tr1ot

Recommended Posts

  • 1 month later...

Da podjelim iskustva pa mozda nekom pomogne:

Dva puta vec sam imao problem sa ABS prstenima. Pokazivalo se tako da kad predjem 80km/h upali se ABS lampica i ugasi ABS. Prebrojo sam zupce na prstenu i narucio sa njuskala od neke firme blizu slavonskog broda (slatnik mislim),130 kn sa dostavom. Kod "tokica" i auto krese mi je receno da se prsten ne moze kupit posebno nego se poluosovina mora mjenjat :S. Ugl pri montazi se mjesto na koje naljeze mora osmirglat finim smirglom da se maknu prljavstine te se prsten ugrije ( industrijskim fenom npr.) da mu se poveca promjer i navuce se na mjesto gdje je stari bio. Promjenio sam tako i ljevi i desni na klijo 2 iz 2005.Da

Link to comment
Share on other sites

Da podjelim iskustva pa mozda nekom pomogne:

Dva puta vec sam imao problem sa ABS prstenima. Pokazivalo se tako da kad predjem 80km/h upali se ABS lampica i ugasi ABS. Prebrojo sam zupce na prstenu i narucio sa njuskala od neke firme blizu slavonskog broda (slatnik mislim),130 kn sa dostavom. Kod "tokica" i auto krese mi je receno da se prsten ne moze kupit posebno nego se poluosovina mora mjenjat :S. Ugl pri montazi se mjesto na koje naljeze mora osmirglat finim smirglom da se maknu prljavstine te se prsten ugrije ( industrijskim fenom npr.) da mu se poveca promjer i navuce se na mjesto gdje je stari bio. Promjenio sam tako i ljevi i desni na klijo 2 iz 2005.Da

Mislio sam da Clio 2 iz 2005 koristi magnetne prstene, a ne ozubljene. Kod mene na laguni (2002) su magnetni prsteni.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.