Jump to content

Fluence 1.5 dCi 105 - vibracije


albinulf

Recommended Posts

Uspio sam pronaći majstora iz ovlaštenog Renaulta ovdje u Düsseldorfu, čovjek je pregledao auto.

 

Rezultati analize: s motorom je sve ok, pojačane vibracije su zbog (gornjeg) nosača motora.

 

Kaže da ne moram ništa popravljati odmah, nije ništa opasno, spomenuo je da bi bilo minimalno 450€ ako bi radio u Düsseldorfu, te da zamjenu napravim kad se vratim u Hrvatsku.

 

U svakom slučaju veliki servis mi je za cca 5000 km, ali ću ga servisirati i prije tj. čim se vratim doma.

 

Kolika bi bila okvirna cijena kod nas?

Link to comment
Share on other sites

Ajde stari, super kaj si saznao šta je sa autom. Vidim da sam dobro pogodio dijagnostiku :) a možeš se ti još voziti tako puno KM, nije baš turska sila. Kad se vratiš u RH to negdje možeš relativno jeftino srediti. Nemoj biti lud pa dati 450 eura.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je na kraju ispalo, moglo je bit i puno skuplje.

 

Majstor iz službenog Renaulta ispade fakat ok lik, nikakvo nametanje nepotrebnih zahvata i skupo naplaćivanje, fino mi je objasnio da nema brige i da sve popravim doma na sljedećem servisu.

 

U svakom slučaju, hvala svima na pomoći!  :D

Link to comment
Share on other sites

Kažeš gornji nosač. Koliko sad imaš km. Ja ću kroz mjesec dana do 120kkm. Također primjećujem te neke sitne vibracije kad je auto hladniji.

Link to comment
Share on other sites

Da, tak su mi rekli u servisu. Auto ima cca 98.000 trenutno i napunio je 5 godina. Zašto je otišlo, ne znam...!?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.