Jump to content

Megane III razna kratka pitanja


brzi16v

Recommended Posts

7 minutes ago, Srky007 said:

Negdje sam procito na forumu da je neko pitao da li pašu od Mazde felge koliko sam shvatio centralna je rupa 67.1 a reno 66.1 i drugaciji je ET koliko bi to bilo pametno stavit gore jer bi ih uzeo za zimu 

Moze isto ie 5x114.3, imas oociju da ti tokar prosiri centralnu 67.1 na 70.1, pa da ti bapravi prstenove od 2mm, ili da kao kolega @pere popijes jedan redbull i omotas tih 1mm

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stanky069 said:

Ja imam tako ljetni set za Lagunu,tj sad ce biti zimski za Kadjara.

Centralna veća,67.1 umjesto 66.1,drugi ET,nikakvih problema nisam imao.

ja imam na 19" 1mm prstenove. 67.1 od Kie felge 19"

50et

Link to comment
Share on other sites

A gdje si uspio nabaviti 1mm prstenove??

Ja nisam nigdje našao,pa montiram jednostavno bez.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stanky069 said:

A gdje si uspio nabaviti 1mm prstenove??

Ja nisam nigdje našao,pa montiram jednostavno bez.

Nabavio kolega koji se bavi time gumama i felgama. Mogu ga pitat.

Link to comment
Share on other sites

imas u intercarsu svakakvih tih prstena

 

sad vidim, tebi trebaju 0.5mm ?

Edited by robyakarider
Link to comment
Share on other sites

Trebam sa 67.1 na 66.1...to bi po logici bilo 0.5mm...?

Vidio sam sinoć da takvih ima u Race-shopu.hr.

A danas ću poslati upit i gore spomenutom čovjeku...pa da vidim.

Link to comment
Share on other sites

Kako ugasiti automatsko paljenje klime na Meganu? Manualna klima je u pitanju.


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 11. 12. 2020. at 11:30, mane said:

Kako ugasiti automatsko paljenje klime na Meganu? Manualna klima je u pitanju.


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 

Makni postavku sa prednjeg stakla na (recimo) noge.

Link to comment
Share on other sites

Da to znam, no htio bi to skroz ugasit ako je moguće.
Većinom stoji nariktano na vjetrobransko staklo ili kombincija staklo-noge a tu se klima stalno pali.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo ga felge od Mazde jos moram rijesit te prstenove necu se zezat za tih 38kn 4 komada

20201213_105054.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Isao sam provjeriti sa Torque pro malo Megana i izbacio mi je jednu gresku po meni jedan grijac ne radi evo i slika

Screenshot_20201227-115827_Torque.jpg

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, direstraits said:

Simptomi budu tek na -15°, sve preko pali bez grijača. 🤓

Znači nikad :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, direstraits said:

Simptomi budu tek na -15°, sve preko pali bez grijača. 🤓

Ja sam na Meg 3 na -15 iz treće palio sa samo jednim ispravnim grijačem 😅 Ali i to iz treće je bilo nakon dobrih 5-6 sekundi mučenja.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, direstraits said:

Simptomi budu tek na -15°, sve preko pali bez grijača. 🤓

Jesi li siguran za ovo???

Meni na ovim sad temperaturama oko nule uredno pali lampicu grijača na dvije-tri sekunde na 1.6 dci prije nego li uključi anlaser.

Link to comment
Share on other sites

Za sada nikakvih simptoma pali dobro tako da me puno ne brine ali cemo i to zamijenit

Link to comment
Share on other sites

radi se o mom meganu 3, 1.6 16v, ispod prijenosa učio sam fleku ulja i to popriličnu, vjerojatno neki od semeringa propustio, il na kojoj bregastoj il na radilici..

sumnjam da je na radilici jer vidim da je masno od vrha pa prema dolje, skinul sam gornji dekl i on je sav masan lagano tak da je teško zaključiti gdje točno pušta.. prao sam cijeli prostor osušio i sastavio nazad, pa bum sura vdio ak se vidi gdje koji curak.

pošto imam cijelu garnituru svih remena i španera, pumpe od ljeta pripremljeno, osim antifriza, treba još samo semeringe kupiti i sve to zamjeniti.

varijabilna se ništ ne čuje tak da vjerujem da je zdrava, auto ima samo 88000km

iako bih se da je neko drugo doba godine i toplije i da nisam taman prebolio koronu pa sam sav nikakav, to išao sam zamijeiti, nemam samo blokator varijalilne, ostale blokatore imam.

ima li neko preporuku nekog reno majstora u ZG, znam da nije to tak komplician posao ali treba imati blokatore remenica i iskustva sa faziranjem toga.

mislio sam na majstora @cardak ali mislim da je on van zg, nisam ziher.. ak kak se sad iz zg nemre, a propusnicu neću ni tražit, nemam neki izbor, pa ako netko imam kakav savjet i prepouku, dobrodošle su.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

mislio sam na majstora @cardak ali mislim da je on van zg, nisam ziher.. ak kak se sad iz zg nemre, a propusnicu neću ni tražit, nemam neki izbor, pa ako netko imam kakav savjet i prepouku, dobrodošle su.

Za doc do Cardaka ti ne treba propusnica.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.