Jump to content

Clio 2 pitanjca ....


smigman

Recommended Posts

Kod mene je Philips X-treme vision po drugi puta. Prvi put su trajale godinu i pol. Ove druge su 13 mjeseci na autu i još bacaju prilično svjetla. Cijena prava sitnica: 230kn :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • smigman

    31

  • Med0

    14

  • FychoZ

    10

  • Dubravko

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ima koje skuplje da bacaju svjetlo onak bijelo ko xenon?

Kak mi se uvlekel taj prdek pod kožu... makar je ženin auto... punta skoro i ne vozim... gledam da uzmem još jednog Clia... samo ne vjerujem dci motorima..

A moj jtd ima 480 tis.. i auto je trul totalno pa moram uzet nekaj drugo... a mora bit dizel jer radim 116km dnevno samo do posla i natrag

Pošto sam u italija svijetu oduvjek pa se ne kužim u Renault jel bi vredil ovaj tolko para?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.5-dci-5vr-2004g-auto-klima-otplata-zamjena-dostava-oglas-15336769

Edited by FychoZ
Dopuna posta
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svog jedno vrijeme držao na njuški za 2500 i nije bilo ozbiljnog kupca.

2003. Godina, veliki servis, kvacilo, nove gume. Auto u super stanju, sve dokumentirano s računima.

Više ne prodajem auto, hoću reći da prema realnom stanju na tržištu je ovaj daleko preskup.

Ja sam držao svog nekih mjesec dana gore. Za 2700 nitko nije zvao, za 2500 neki sms- ovi i jedan pošten poziv.

A kaj se tiče auta, uvijek ću preporučiti Clia, ja sam zadovoljan sa svojim. U nešto više od dvije godine 55 000 km.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam putovao 2 tjedna na posel i doma s njim..on je ovak super potrosnja za normalnu voznju. Al ja na dan delam min 116km od čega je 80km autoputa.. A na 140-150 baš i nije štedljiv.

Kupovat cu do 3000€ max

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce - dakle imam od nedavno Clia u potpisu, Authentique oprema, airbagovi, klima, daljinsko centralno, no auto nema servo, pa me to dosta čudi, kakav je to paket bio opreme bez serva? Inače volan sam po sebi nije nešto pretjerano težak za vrtiti, nije kao na Cliu sa servom (stara mi ima Storiu pa znam kolko lakše ide - čak prelako za moj ukus), no kažem nije ni nešta ekstra teško, nešto izmedju auta sa servom i bez serva, no svejedno me ta činjenica čudi da nisu stavljali servo... 

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce - dakle imam od nedavno Clia u potpisu, Authentique oprema, airbagovi, klima, daljinsko centralno, no auto nema servo, pa me to dosta čudi, kakav je to paket bio opreme bez serva? Inače volan sam po sebi nije nešto pretjerano težak za vrtiti, nije kao na Cliu sa servom (stara mi ima Storiu pa znam kolko lakše ide - čak prelako za moj ukus), no kažem nije ni nešta ekstra teško, nešto izmedju auta sa servom i bez serva, no svejedno me ta činjenica čudi da nisu stavljali servo... 

Kako je to moguce imam isto Clia 48kw 2002 authentique oprema ali posjeduje servo bas cudno 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, i meni to skroz čudno pa se zato raspitujem jel ima još slučajeva. Čudnije mi još to što kažem da ima ok ostatak opreme a nema serva. Nema logike.

edit: jel postojala neka varijanta sa nekim električnim servom? Jerbo da nema ništa ne vjerujem da bih ga baš mogao smotati s jednom rukom u vožnji :)

Edited by Dubravko
Link to comment
Share on other sites

Ovisi koje šlape imaš gore. Primjetio sam razliku između 195/50/15 i 185/60/14. Na ovoj zadnjoj se zakrece ko od sale, a vjerujem da je na tvornickoj 175/65/14 jos lakse.

Link to comment
Share on other sites

Svi klijači 2 ph2 su imali ABS i električni servo. Da ga nemaš onda bi ti bilo jednako teško vrtiti dok je motor upaljen i ugašen.

Link to comment
Share on other sites

Kolega na poslu ima 2003 godište pa hidraulični servo...no nebitno, bitno da se volan vrti.

Edited by Dubravko
Link to comment
Share on other sites

Da ima, baš smo gledali. Niš posebno, 1.2 16v. Zato me i zbunilo, on ima, moja stara na Storiji ima, a ja nemam :)

Link to comment
Share on other sites

Kolega na poslu ima 2003 godište pa hidraulični servo...no nebitno, bitno da se volan vrti.

Teško. To bi morala biti neka žešća kemija jer mora ići hidraulična letva i spone koje pašu na tu letvu, taj auto i taj kardan.

Link to comment
Share on other sites

Svi klijači 2 ph2 su imali ABS i električni servo. Da ga nemaš onda bi ti bilo jednako teško vrtiti dok je motor upaljen i ugašen.

nisu svi

 

frend ima cliaca 2003 godiste koji nema nist

nema ni servo ni abs 

 

Link to comment
Share on other sites

Teško. To bi morala biti neka žešća kemija jer mora ići hidraulična letva i spone koje pašu na tu letvu, taj auto i taj kardan.

Možebitno da smo se i kolega i ja zeznuli pa sam pofotkao njegov danas, ja npr nemam ovu malu posudu desno od rezervara za pranje stakla, ako nije posuda za ulje serva što je onda to?

IMAG0905.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lijevo je posuda rashladne tekućine motora (antifriz), desno je posuda ulja kočnica. Obje posude moraš imati i ti. Za staklo prati posuda se ne vidi. Vidi se samo čep i on je iznad ove dvije malo desno.

Link to comment
Share on other sites

Da znam da je za antifriz, glupost sam napisao gore, znam da je iza za pranje stakala :D ali nisam znao da je ova druga za kočnice...

Edited by Dubravko
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.