Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Da imamo jednu temu za zanimljive oglase, prvotno mi je palo na pamet jer sam nasao jedan pa reko da prokomentiramo, mogu se stavljati naravno i drugi auti tj druge marke..

 

gledam malo megane , kaj ovom fakat fali jos od opreme?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.9-dci-oglas-14026207

 

mislim da se radi o svercu, al fakat di ga nade, PROSIRENI carminat, keyless veli da ima, el.retraci, stakleni krov ... jebate.

U kilometre ne ulazim, optimisticni su dobrano.

 

 

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Istina,zvuči nevjerojatno ali Megane II Ph. 1 je imao sve ovo u opremi. Ne znam dali se je moglo sve stavit,ali po paketima vjerujem da je imao... Ja kad sa svoga nabrojim sve,zvuči mnogo za tu godinu a ovaj još ima tempomat,kožu,retrovizore....

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Onakvog Megana je imao jedan nas staaaari RKH clan tu iz okolice Osijeka. Isto crni, samo je njegov cini mi se bio coupe, ali ista razina opreme. Sjecam se da smo se cudili ko pura dreku kad smo vidjeli

Link to comment
Share on other sites

Cek kaj je na forumu auto?Nisam ga videl...

ma da ovaj je jos 5 vrata, stvarno u svoje vrijeme taj auto je negdje kostao ohohoho..

Jedino nema xenone sad sam se sjetio da..

 

Link to comment
Share on other sites

Šokre (cardak) nije švercer ni prevarant - odi pogledaj auto i dogovorite se.

Link to comment
Share on other sites

Auto je moj i sve cu iskreno reci kupcu. Auto valjda jedino nema grijanje sjedala. Ja sam auto kupio sa kvarom motora i sve slozio na novo onako kako spada. Auto po meni ima cca 210tkm jer sam provjeravao po broju sasije u renaultu. Na satu pise 148tkm. Ja nisam skidao kilometrazu. Za sva pitanja stojim na raspolaganju

Link to comment
Share on other sites

S time da mozete dobiti za 5000 kn gewinde koje su bila na autu 8 mjeseci (nove), 18" superleegere sa gumama koje su prešle cca 3000 km (felge su bez i jedne ogrebotine u original boji), distance 20 mm i duži šarafi.

Pa vam auto ovako izgleda, s tima da bi crni još bolje izgledao

 

 

post-1713-0-22222700-1424791601_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Auto je u Gorici?trebam nekaj tam obavit pa da pogledam mozda usput..

 

Link to comment
Share on other sites

Auto je u Gorici?trebam nekaj tam obavit pa da pogledam mozda usput..

Slobodno nazovi, imas broj u oglasu

Link to comment
Share on other sites

meni je ovaj zanimljiv iz razloga sto neznam kako im već neide na jetra obnavljat oglas....dakle prijasnja cjena je bila 4600 pa je padala sve do ove od 3998 eura...auto se prodaje već skoro 3 godine.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.9-dci-moze-kredit-zamjena-skuplje-oglas-13951396

 

 

 

ovaj od čardaka je stvarno bomba auto, ja sam bio zagrijan za njega prije cca 2 mjeseca kad se pojavio oglas, al stvarno zagrijan, i ako ga nisam zvao po nekim postovima istog člana, sam zaključio da ga je vjerovatno uzeo i sam popravljao, izgleda da sam dobro skopčo stvari, pa nisam htio kupit auto koji je vec sklapan iako moze bit i bilo koji drugi, bilo je me previse novca dat za auto koj je ajmo reć "diran", inače nsta protiv tj negativno prema dotičnom članu ili auto nemam, sretno sa prodajom

Link to comment
Share on other sites

mislim da se radi o svercu, al fakat di ga nade, PROSIRENI carminat, keyless veli da ima, el.retraci, stakleni krov ... jebate.

U kilometre ne ulazim, optimisticni su dobrano.

 

Imao je Megy II ph1 sve to što standardno u paketima što u opcijama. Sjećam se slinjenja u Renault konfiguratoru 2003. i što bi bilo kad bi bilo i koliko bi me koštalo da sve to imam u autu. Ako se dobro sjećam to je bila Luxe Privilege oprema da dodatnim opcijama poput panoramskog krova.

Link to comment
Share on other sites

bomba za seljo tjuning rubriku

Nije uništen auto...treba ti jedno poslijepodne za dovesti ga u normalu.

Link to comment
Share on other sites

Svaki auto koji je iz uvoza je bio na skidanju kilometraže, zato i odlaze motori i turbine.

Vidim da ste neupućeni dosta bez obzira što ste na forumu često jer očito nemate što pametno za pročitati osim topica Koje ulje da stavim u auto?

 

1.9 dci je puno bolji motor od 1.5 dci (da sad ne objašnjavam zbog čega). Jedina stvar koja se mora napraviti na 1.9 dci-u je promjeniti leteće ležajeve do plafon 200 tkm i ulje mijenjati do PLAFON 15 tkm zbog letećih samih i turbine. To ljudi ne rade i zato se dešava to da na tržištu ne možete uopće naći više 1.9 dci rabljeni. I šta onda sa rabljenim, opet njemu promjeni leteće, zubčasti, pumpa vode i sve ostalo što ga ide.

 

Nije mi jasno kako netko može vjerovati u nedirnuti rabljeni motor nego u motor koji je složen na novo KAKO SPADA, a ne kao neki fušeri što slažu.

 

Baš zbog tog vašeg ne diranja u te motore isti odlaze u 3 pm

 

Btw, svi stari dijelovi su doma pa se možete uvjeriti da je sve promjenjeno, ili ga vozite kome želite na kotrolu.

Prednje diskovi su ATE i pločice ferodo. Toliko o tome koliko šparam na dijelovima, a mogao sam staviti sve TQ i nebi qrca skužili

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

Baš svakom je skinuta km? Podijeli s nama kako se to radi i zašto provjera preko br šasije nije pouzdana?

Link to comment
Share on other sites

Dok su auti vani (uvezeni auti) tam se kilometraza dize ;) manja su davanja. A kad dodje u HR onda se smanjuje da se dobi bolja cijena. Radim s takvim ljudima pa znam.

Da french, svakom. Jer inace nema racunice.

Edited by tino
Link to comment
Share on other sites

Od 150 tkm pa navise, 300 tkm za 3 godine nije rijetka cifra u DE ili DK. Naravno, ima ih i do 100 tkm, skinutih s leasinga, nedavno sam bio na aukciji s prijateljem koji je htio kupiti Opel Insigniu s leasinga, stara ispod 2 godine, 72 tkm. Par sitnih ostecenja na laku ali inace sve regularno servisirano i provjerivo.

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

2 frenchkey: Normalno da je pouzdana ako imaš nekoga u Renaultu da ti napravi tu uslugu. A sad zamisli koliko ima ljudi što se ne kuže u aute i što ne znaju kako to mogu provjeriti. Većina ima skinutu kilometražu, ušminkaju ga maximalno i spremno za jelena kakav je kupio i ovaj moj auto prije mene i za par mjeseci bum turbina pa za dvije tisuće bum klipnjača kroz blok. Toliko o istini i poštenju. Bolje mi je šutiti i reći da auto ima 148 tkm, očito ću ga prije prodati nego ovako pošteno reći što je sa autom.

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.