Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Ja jednom prodavao auto s tvorničkom garancijom u koju je uključena zamjena svih potrošnih dijelova. Čovjek me nazvao da pita jesam li kući i došao i odvezao auto. Poslije mu ja poslao točkove sa zimskim gumama. A jedan došao za drugi auto koji je koštao preko 30 puta manje, nakon što je ispregovarao da mu snizim za 3.000. I umjesto 9.000 kaže ima samo 8.500. I ja uđem u kuću i ostavim ga napolju i isključim mobilni. Poslije prodam za 12.000.

Link to comment
Share on other sites

Pa to pokazje da smo kao ljudi razliciti. Gdje bismo dosli da smo svi isti?

Postoje milijarde ljudi i svi su drugaciji. Nisu ljudi auti da se razlikuju u par nivoa opreme.

Link to comment
Share on other sites

Svatko ima svoju racunicu u mozgu. Nismo svi isti. Danas sam se 3 sata dopisivao na whatsapp sa likom koji je informaticki pismen i nasao sam njegov scenic 3, od 1. vlasnika (on je drugi) koji ga vozi 3 godine, 2012.god, 1.6 dci sa 145000 realnih km, zescom opremom, mislim dynamique.

Nesto kao onaj plavi, za 55000 kn regan par mjeseci jos. 2 seta guma.

Idem ga sutra vidjet i ako je ok uzimam ga..

Jel to ovaj?

https://www.index.hr/oglasi/renault-scenic-1-6-dci/oid/1238598

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da to je taj. Ak nekog zanima ok je..

Mijenjan je lijevi prag, hrdjav, lose pokitan, lose, pofarban, ogreban prednji branik zesce, branik visi prema naprijed. sve drugo ok. Dobar auto al lik nema servisnu knjigu nikakvu. Porijeklo auta nepoznato.

Zemlja proizvodnje procitao iz koda Francuska. Vozio ga je 3 godine i 90000 km i 2x mijenjao ulje i filter i jednom disk plocice. Gume su lose. Felge su sve izgrebane, lik ima 130 kg ima para boli ga. Isplati se. Treba ga regat i po meni ulozit jos 5000 kn i super je. Normalno moze se vozit i ovak. Rega 10.9. i gas.

Meni se nije dalo.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A 50000 kn bi dao za njega. Iznutra je jako ocuvan. Ko nov. Ima hrpetinu opreme, sve i svasta i grijanje svega i svacega, elektricnu rucnu, stop-go, hill holder.. led dnevna i jos kojesta osim parkirnih senzora. I to neki dinamique imaju a neki nemaju. Ovaj nema. Mislim moj krs od meganea ima straznje parking senzore. Tak sam odustao.33e23d097a4777c6f9462bc492f0e20e.jpg3d23b21330adf42b34880a23b85e7772.jpg9fcf0fba00af295a9ae3cefaa0433376.jpg9888f808e2ee977aca9d51dd41a24bf5.jpgf037dbf39eb89f4b148d3f23cad03ae1.jpg5ec4fac9a4066b5f496636c5fcea7fd0.jpg53453462b0ddbe437790db4e6403aa54.jpge2947d4fb9bf482ad6071b40ad4ecc54.jpg21d6eb9d8fd9e113b8da5deb9c5ddf66.jpg

Link to comment
Share on other sites

Parking senzori su presudili, a servisni interval nije? :doh:

Link to comment
Share on other sites

Je li on prvi vlasnik? Koliko ukupno ima kilometara auto?

Ako ima 90.000 i ako je održavan po servisnim uputstvima, onda je ulje mijenjano na 30.000 i 60.000 km i sad bi na 90.000 trebalo opet.

Naravno, ja bih sebi prepolovio servisne intervale.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Auto ima 146000 km.

 

Kak bi bio prvi vlasnik kad je uvezen iz fr 2015.

Ma nebitno. Bilo proslo. Ak vas zanima zovite, ako ne, ja sam odustao koji me vrag sad davite, utivajte u zivotu. Nac cu vec drugi scenic. Mozda direkt izvana, Ili skodu yeti 4x4 ili ford c max..

Ima auta u europi milijune..

Jedan clan foruma mi je prije par mjeseci rekao da ima nekog svog tko ufurava auto kakav zelis i onda ga on nadje i platis, dofura itd. Samo se ne mogu sjetit, Alen il tko.. moram vidjeti u starim porukama.

Odlazak u njemacku mi se neda.. nemam vremena za to osim sad na GO.

A to traje jos 3 tjedna pa opet na posao. Tak da cu polako trazit. Imam megsa benzinca koji nema gresku, regan do 5.2019. Mogo bi s njim na put oko svijeta tak da nije mi hica sad da moram kupit auto..

Kad nadjem nesto sto mi se bas svidi uzet cu..

 

 

 

Parking senzori su presudili, a servisni interval nije? :doh:

 

A mislis da se vani auti ne servisiraju svakih 30000km?

Edited by ivan.martinko
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Znaci udavio si lika 3h mailovima, napunio te da je auto top, tu si nas udavio s tim autom kako je dobar i da je samo malo prag mijenjan  i da je malo loše to napravljeno i da je hrđav ali da je auto top i da vrijedi 50tkn ali ti ga nećeš uzeti jer nema senzore????

I onda još kažeš da umjesto da te mi davimo da mi idemo uživati u životu?

Pročitaš li ti to sto napišeš prije nego stisneš submit?

 

Link to comment
Share on other sites

Bice auta nist ne brigaj..

Nevezano br.1: jedna od boljih "fora" ovog foruma mi je kak pojedini forumasi, nebitno koji, u jednom trenutku sve vide ruzicastim naocalima a onda odjednom dodje prizemljenje [emoji23][emoji23]

Nevezano br.2: ZD, oko 18 sati, semafor poslije Supernove u smjeru centra, žuti Megane 3 Rs nesto s ZG regama, auto decentan ali odlican!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

da me neko .ebe 3 sata preko Vocapa kad prodajem auto stero bi ga u mp3 nakon 3. poruke

kad sam kupovao svoju Lagunu nazvao sam čovjeka u Kaštela i potegao isti dan poslije posla avionom iz V. Gorice, napravio probnu vožnju do Malacke i kupio ju

jedino sam prije provjerio kilometražu preko broja šasije kod Štarkelja u VG.

Link to comment
Share on other sites

Vec smo konstatirali da nas ima svakakvih jel. Netko komunicira ovako netko onako. Bio sam trgovac u ducanu tehnikom 3 godine i iako sam imao dosta musterija koje bi stjero van iz ducana jer su mi popili zivce i dalje stojim da svatko tko prodaje bilo kakvu robu mora biti pristojan, komunikativan i korektan s ljudima.

Link to comment
Share on other sites

Ovako preko slika, kao da je nešto bilo s desnim vratima?

 

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

 

 

Definitivno nesto ne stima, kao da vise na pantima. Ostatak auta je divan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mišljenja?  https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-dci-75-grandtour-eco-r-link-servisna-84-tkm-oglas-26556200

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj nije to uobicajena za PH1?
Nego, ak se ne varam volan je sa PH2?
Nije takav isao u PH1 il?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Išao sam gledati stare kataloge od L2 ph 1.
Ovakva je tabla išla u Ambient i Dynamique opremu. Privilege i Initiale su imale sa dva displeja centralno smještena.
Ovaj volan po pravilu nije mogao biti u ovoj opremi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.