Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Gle... Niš im nevjerujem... niš! Smrdljivi dileri... Sad mi je prijatelj uzeo iz slovenije talismana karavan 1.6 biturbo za nekih 14iljada...2017... Sa nekih 100 tisuća km kojeg je platii manje nego ja svog megana.... Gledam nije lupan onda je sigurno ono drugo 😁... Rucica mjenjaca na automatiku koji 10x manje diraš nego manualca... Ko da si je izglodo... Sve jasno 😁

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, macan said:

Gle... Niš im nevjerujem... niš! Smrdljivi dileri... Sad mi je prijatelj uzeo iz slovenije talismana karavan 1.6 biturbo za nekih 14iljada...2017... Sa nekih 100 tisuća km kojeg je platii manje nego ja svog megana.... Gledam nije lupan onda je sigurno ono drugo 😁... Rucica mjenjaca na automatiku koji 10x manje diraš nego manualca... Ko da si je izglodo... Sve jasno 😁

Svakako. Ja znam jednog Slovenskog dilera koji najviše voli Volvo XC60. Prodao ih je desetine. Već ima pripremljeno 5-6 novih ručica mjenjača 😅

Ja na godinu selim za Austriju jer mi je tamo cura, pa mi se čini da mi je isplativije svog prodat i tamo kupit isti.

Link to comment
Share on other sites

Gle ja da sam diler bio bi još gori sad kad donekle kužim kako to ide... Išao bi se svaki tjedan u crkvu ispovjedit 😁

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Just now, macan said:

Gle ja da sam diler bio bi još gori sad kad donekle kužim kako to ide... Išao bi se svaji tjedan u crkvu ispovjedit 😁

Tako je sa svim poslovima općenito. Ako igraš prljavo, zaradit ćeš više.

Ja da sam sa svojom firmom igrao prljavo, sada bih imao deseterostruko više. Ali nisam takav, nebi mi savjest dala oči sklopit.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB104 said:

Aj mi recite da li je ova cijena normalna? Nema navigaciju, nema puna kožna... Pa za taj novac se nađe dobar Megane IV.

Njuškalo link
image.thumb.png.c6696a94ae734d6cfefb8441ae96c795.png

Za te novce se nađe megane iv. Dobar? Ne. Upravo primjer od prije 15min. Ženska je u bjelovaru kupila sivog , točno onakvog sa linka kojeg si stavio gore, za 85000kn i došla mi na registraciju. Auto je naprijed bio ubijen do amena. Svi elementi ovjesa novi, hauba viri preko blatobrana ajme majko. Znači, zen, ama bas nikakva oprema, 68000km i još ubijen. 85000kn. I svi ti ostali po njuškalu su bili udareni 85%, bez obzira šta oni rekli i koliko se oni kleli da je unfallfrei. Samo je pitanje kako je složen. Znači, ako hoćeš dobar, ispod 110000kn sumnjam da ćeš naći. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je što se ljudi kurca ne kuže... Konkretno baš za aute koji i valjaju a ne koji ne valjaju... Kada sam kiu prodavao... Pa kako mi možeš doći kupit auto ti neznaš redom mi nabrojat pakete opreme i motorizaciju da bi uopće znao koliko takav auto vrijedi... Kaže mi kupac ima dosta opreme vidim... Reko ovaj ex leather 2.0 je koštao 140 iljada a ovi osnovni 90 iljada... Ma jooj...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Pacijenata uvijek ima i biće ih..

Mene čovjek na parkingu trg. centra zaustavi i pita jel auto na prodaju.. nisam obožavatelj ovakve trgovine ali ono, upecam se..kažem da je i kažem cijenu koliko iskreno mislim da i vrijedi a lik pomalo uvrijeđeno bubne cijenu cca u rangu ove gospođe koja je tehnicki radila kod kolege..
How yes no [emoji1787]

Link to comment
Share on other sites

Kad zbrojiš ljude koji se nekuže i dilere to je nažalost cijena tvog auta... A ne koliko zaista vrijedi... Ma moj ce ic staro za novo.... Kolko mi skinu 'znalci' toliko mi i skine i ovlašteni bez nepotrebnih glupi faca i neugodnosti. Prošao sam školu sa kiom... 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šta bi trebao vise koštati?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa ta slika sa ta 2 auta... di sam to vidio? jel to neki forumaš ovdje... 100 procentno sam to već vidio negdje... prije par mjeseci...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Meni se isto to vrti u glavi koda sam na forumu vidio auto, al nisam uspio nać

Link to comment
Share on other sites

Zna li netko možda nešto više o ovom oglasu: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-sport-205-edc-automatik-f1-automatik-oglas-30707160 

Provjerio sam VIN na CarVertical-u i dobio sam ovaj info:

- 06.2017. prva registracija

- 04.2019. otkriveno oštećenje u Italiji (procjenjeni trošak popravka 10-15k eura, oštećen prednji lijevi dio branika, prednja lijeva vrata i stražnji branik)

- 04.2019. bio je na rasprodaji u Italiji

Auto sam vidio uživo i nisam primjetio oštećenja na prednjem djelu i na vratima, ali sam vidio da stražnji branik ne sjedi baš najbolje uz karoseriju (razmak nije svugdje isti).

Kada sam podignuo tepih u gepeku, našao sam na dio koji mi izgleda kao da je bio lijepljen (znam da se puno panela u autima danas lijepi, pa ne znam je li to normalno za ovaj Megane).

Može li mi netko reći kako taj dio izgleda na njegovom Megane-u?

Na ovom videu se tragovi ljepila ne vide (gore desno uz rub gdje se plavi dio spaja sa crnim): 

 

 

Zna li netko otkud CarVertical izvlači podatke o oštećenju i o rasprodajama?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

Ma bjež od toga... Ni ne zamaraj se... Kasična šoderaška preprodaja karambol auta ili još gore netko uvezo drlog pa sad je skužio šta je uvezo pa se oče riješit.. I to ozbiljnijeg oštečenja... Točno slikan da se ne vidi zadnji spoj branika...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Dal ti je izbacilo kakve slike tih oštećenja? Koliko km je imao tad kad je bio razbijen?

Možda je bio na rasprodaji karambol pa ga je netko uzeo i slagao...

A i u oglasu je pola slika lijeve strane i prednjeg lijevog dijela, kao da hoće pokazat da je dobro složen...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dizna said:

Dal ti je izbacilo kakve slike tih oštećenja? Koliko km je imao tad kad je bio razbijen?

Možda je bio na rasprodaji karambol pa ga je netko uzeo i slagao...

A i u oglasu je pola slika lijeve strane i prednjeg lijevog dijela, kao da hoće pokazat da je dobro složen...

Mislim da vidi sliku da bi odma zaobišao :), također tu na garanciju tvorničku može i zaboravit iako je navedeno :)

E da... vidi opet resetirano putno računalo... 😀😀 ja cu poludit... baš svi prije prodaje htjeli vidit kolko troši :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ne vide se nikakve slike.

22.145km je imao u 4.2019.

Sad je negdje na 23K, a potrošnja je bila oko 11L kad sam gledao auto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, outbreak said:

Ne vide se nikakve slike.

22.145km je imao u 4.2019.

Sad je negdje na 23K, a potrošnja je bila oko 11L kad sam gledao auto.

Onda je bio karambol žešći i slagan je više od godine dana.

Bježi od toga što dalje...

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, outbreak said:

Da, slažem se.

Šteta što nigdje u hrvatskoj ne mogu naći GT-a :)

Imaš i vani... 4 sam ja provjeravao pa svi bili kresnuti... To što vredi košta... I to toliko košta da se ne isplati uopće polovan uzimat i rizikirat....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.