Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Najcudnije mi je sto je stavio mapu jer ne vjerujem da je tih 175 ks malo i da auto ne ide. 

Osobno me ne brine to je li prljava iznutra jer koji god auto dode ide na detaljno pranje. 

 

Moram zvat da cujem iz prve ruke sta se tocno zbiva. 

Btw, mogu li ikako provjeriti koje km je auto imao prije uvoza i jel bilo unfala? (netko je negdje spominjao neke stranice za provjeru stete ali se ne mogu sjetit) 

 

Kako su se pokazali ovi 1.4tce sto je u Meganu? Nadam se da je bolji nego njegov djed c1j😂

Link to comment
Share on other sites

Carvertical aplikacija, ja neki dan provjeravao jedan auto, super stvar ali nije 💯 % ziher! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možeš vidjeti kada su bili servisi i usporediti s onim što je na brojčaniku. Može se desiti da nema ništa, to ne znači i da nije servisiran, nego da ovlašteni servis nije mislim platio nekakvu licencu za pristup sustavu elektronske servisne knjige. Na mojem se npr. sve kronološki poklapalo, zajedno s pregledom u servisu. Slinila je neka šelna kod turbine, to je riješeno, i to je to. Uz to provjeriš još i carvertical, mislim da košta izvještaj on-line cca 100 kuna.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 02. 12. 2020. at 22:11, margax said:

Kako su se pokazali ovi 1.4tce sto je u Meganu? Nadam se da je bolji nego njegov djed c1j😂

Ja ga imam u coupeu, trenutno na 140tkm. Na 130 promjenjen lanac, jer se počeo čuti na paljenju, i to mu je jedini kvar u ovih 10 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@homeri ostalo mi je negdje u stjecanju da si vec spominjalo da si super zadovoljan s njim?

Kakav je po pitanju ubrzanja/među ubrzanja, potrošnje? 

Link to comment
Share on other sites

Evo tebi link na temu pa čitaj prije spavanja, da se ne ponavljam 😂

A i relevantnije će ti biti ovo s ubrzanjem, dok još nisam imao rsa. 😁

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koliko remena ima ovaj motor? cisto da znam koliko setova moram odjednom kupiti kad budem radio distribuciju :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Susjed prodaje Peugeot 407 sedan, 13x.000km, prvi vlasnik, garažiran, 2007.god, regan, nove zimske gume, champagne boja. Sin ga nagovorio da uzme Škodu Kamiq koja mu je došla u petak. Zaboravio sam koji je motor u pitanju...

Rekao mi je jučer da je na njuškalu, ali ga nisam našao. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kad si preprodavač lako se zaje....

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ludex :rotfl:
Inače,nisam ih previše pratio valjaju li ili ne ali meni je baš ovaj auto vazda bio drag i moćan. Kao svojevremeno i XM pojava. Vjv sam lud ali tako sam nekako osjećao.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Navodno su jako kvalitetni i neproblematični. Meni osobno od kada se pojavio c5 karavan je fantazija. Još uvijek se okrenem za njim na cesti

Link to comment
Share on other sites

Imali smo par C5 u firmi i nije bilo problema. Vozio sam se vrlo malo u njima.
Prijatelj je kupio C5 -2.2 HDi -2004g sa stvarnih 125.000 km za 14.000 kn od jedne medijski poznate osobe. Auto lebdi po rupama i policajcima, nešto nevjerojatno. Hidraulika radi kao i sve ostalo na autu, ugodno me iznenadio.
Takva mrcina za toliko novaca, istina izvana ima ogrebotina ali je auto u jako dobrom stanju.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je komplicirano i skupo servisirati takav ovjes? Jer ovakvi primjerci iz 2012 i tko zna da li ispravnom kilomentražom su rizik po tom pitanju. Nekad se bilo pričalo da je taj citroenov ovjes dosta skup za održavanje.

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da nije jeftino ali ovi što kupuju uglavnom traže te hidraulične.
Susjed radi u Citroën servisu a doma popravlja i slaže takve. Mogu ga pitati koji su najčešći kvarovi i koliko košta servis takvog ovjesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.