Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Prije 5, 6 godina smo nas četvero s prekrcanim Kangoom 1.4 8V išli u Bugarsku, sve do Crnog mora. Bilo nam je lijepo i stigli smo svuda gdje smo trebali, ali brate, više to s takvim autom ne bi mogao odvoziti. Taj namiriše uzbrdicu kilometrima prije nego dođeš do nje :D

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Ah, osam ventila frende :)  Vozio sam službeni Grande Punto 1.4 8V na nekoliko putovanja, novi auti. Do Rijeke i natrag je trošio dvije litre više od ovog Clia i doslovno umirao na svakoj uzbrdici. Šaltanje u nižu ne pomaže skoro ništa. Ako još upališ klimu kao da ti se iza otvorio padobran.

Natovareni Kangoo 1.5 dCi 65KS nije bio puno bolji na istoj dionici.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto kontam, kako li je vozačima kamiona, ne ide preko 90 da ga yebesh. 

Tired Monday Morning GIF by DAF Trucks NV

S otvorenim ili zatvorenim padobranom. 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Happy Go Crazy GIF by DAF Trucks NV
 

Partijaju, plesu, jedu, čitaju knjige.. dosadno im je za krepat a po 500ks imaju pod desnom nogom

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, laci said:

500ks imaju pod desnom nogom

I neslućene količine okretnog momenta. 

truck rc GIF

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Glede mede (al ne našeg sa forum😂😂) nabijem sve krkane koji mi kad se vozim s decom ulete u vjetar pri prestizanju ko da smo na utrci. I da dok sam, sam da idemo jedan u drugoga ja imam veća muda i zadnji kočim, al kad sam sa decom to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Neznam kakva vi losa iskustva imate sa 8v, meni je megan s tim motorom bio zvrk

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ruske said:

Neznam kakva vi losa iskustva imate sa 8v, meni je megan s tim motorom bio zvrk

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

A diferencijal kratki... Lako ti je tako bit zvrk😉

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Ne baš 10m, ali jako efikasno rade ovi sustavi. Eliminiraju ljudski faktor. Ovaj prvi video se koristi kod obuke vozača teretnih vozila npr. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koji mi je oglas s njuškala zanimljiviji u zadnje 3-4 stranice... 😎

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kaj mislite o ovom autu? Mislim ga ići pogledat sutra  preksutra, čisto da vidim koliko mjesta ima. Nije uvoz, frajer ga kupio u Auto Hrvatska 2012. s 40tkm. Kopka me jer je taj motor, to se taaako lijepo cuje! 💪

Nema napravljen veliki servis, dakle soma eura odmah dole. Ali i dalje je debelo preskup, realno mislim da vrijedi 50-55tkn, kaj mislite? 

https://www.index.hr/oglasi/ford-mondeo-2-5-t-titanium-s/oid/2331781?b=1&a=1620412348981

Link to comment
Share on other sites

Je, zato bi ga i uzeo ako sve štima. 

Link to comment
Share on other sites

Ima takvog moderator na Ford forumu, chipan i ima valjda 350.000 km.
Koliko znam nije imao problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U , fora izgleda ovaj Ford.

Gledao sam nedavno kumovi uzeli takvog al klasika 2.0tdci, bas se vidi visa klasa u odnosu na megane 3 ili focus 3 .

 

Link to comment
Share on other sites

Istina, bas dobro izgleda ali razmišljam dolazi li u obzir obzirom na starost, to kaj nije karavan, cijenu koja je fakat previsoka.. Ne znam, vjerojatno ću se ujutro zaletit do Varaždina, odvesti ženu na kavu a usput bacit oko na auto.. 

Link to comment
Share on other sites

Meni bi najviše smetalo to šta nije karavan. :bigl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god čudno zvučalo, i mene to najviše smeta 🤣

Link to comment
Share on other sites

Istina, bas dobro izgleda ali razmišljam dolazi li u obzir obzirom na starost, to kaj nije karavan, cijenu koja je fakat previsoka.. Ne znam, vjerojatno ću se ujutro zaletit do Varaždina, odvesti ženu na kavu a usput bacit oko na auto.. 
Imam frenda u AH ako ti trebaju jos kakve info o njemu

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.