Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Generalno,izdržljivi motori i lim ne trune. Bobine,senzor GMT i varijabilna remenica su slabe točke. Ako su istiniti km i iole išta servisiran to je ok. 

Znaju i motori brisača izgoriti ako se žlijeb za vodu ne čisti. Podizači stakala nisu valjali ali na prvom modelu. Ne znam jel ostalo tako na ph2. Skupi zadnji diskovi. Idu s ležajem. Konektori air baga u sjedalima. Vidi i policu za CD. Ode kvaka. 

Opet,koliko košta ne treba tražiti iglu u plastu sijena. Pali vozi ne dimi- samo gas

Ovaj solidno izgleda. Ima još života i njemu

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog osim da si sitna duša..

Imao sam megana sa tom izbljuvanom unutrašnjosti i stvarno je katastrofa. Ne kužim kako ikome to može biti nešto..

Pred malo rashodovao scenica 1.9dci sa panoramom takoder u toj kombinaciji. Kupio ga za 100 a dao ga na otpad za tri stojana. Možda ga možeš uzeti za 500-600 pa napravis oglas o još jednom svetom gralu i zgrneš lovu.

IMG_0496.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pa kad on ima takvog zlatana, doduše čađaru.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kolega zlatni 1.9 130ks jer je komentirao kako preskace 1.5dci ili tako nešto haha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kad je tak, taj 1.5 je nuzno zlo . Naravno da preskacem 1.5, mislim one koji jos prometuju ako im u meduvremenu nije crkla koja dizna pumpa il nesto trece.

Sto se tice beige interijera, uvijek cu primjetiti kad netko javno blati nesto tako dobro kao sto je beige unutrasnjost. Zna se kakva gospoda kupuju takve aute, ja npr, prije mene neki doktor iz Austrije očito je to taj zapadnoeuropski štih koji datira jos iz dana austro-ugarske monarhije.

Krkani u bijelim potkosuljama sa crnim mrljama od ulja ce gledat sa čudenjem takve aute jer za drugo ne znaju, tome se ne treba cuditi.

Tako i megane iz oglasa ovaj 2.0t, onaj tko se kuzi u megane znat ce o kakvom autu se radi, zlatni izvana, lajsne u boji, panorama, kak bi rekli fejsbuk komentatori pametnome dosta.

Necu komentirat ovo za zgrtanje love na autu od 100€ , ne druzim se u krugu ljudi koji kupuju ili znaju gdje se kupuju auti od par sto € . Mislil sam da je i mehanicarima zasijalo sunce u ovoj inflaciji , ima tih potpora s burze za poduzetnike, reci im  iskreno da bi ti poduzimao nesto al neznas , sažalit ce se pogotovo kad vide ukus

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Snimi neko međuubrzanje da usporedimo :D

Ako smiješ naravno 😋

26 minutes ago, hrvojexyz said:

A kad je tak, taj 1.5 je nuzno zlo . Naravno da preskacem 1.5, mislim one koji jos prometuju ako im u meduvremenu nije crkla koja dizna pumpa il nesto trece.

U oglasima ne piše tako 😆

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.