Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Recimo da taj motor troši 15-16kWh struje na 100km koliko otprilike takvi motori u takvim autima troše u realnim uvjetima, električna Dacia se za tu cijenu počne isplaćivati tek nakon (više od) 200,000km u odnosu na benzin/dizel varijantu.

 

Neka je on kupio tu Daciu novu i prodao potpuno ispravan motor iz nje (time zaradivši finu lovu), te preradio na struju, on želi otprilike više nego dvostruko vratiti uloženo.

Baš to...možda to sve i košta toliko.. ali to je isto ko da doma pored struje od hep-a, kupim za 800kn set solara i punim laptope i mobitele, isplati se za 15 godina :D

 

Ovaj s daciom je Viliboru ukra gljive..

Prejako!  :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Daj si to probaj zamisliti na starom njezno rozom Fordu KA, a iz njega izlazi platinasta plavusica u plisanoj rozoj trenirkici i uskoj bijeloj majici..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aaa  S L A T K O       :vrit:  ne kuzis ti to moj Zekane  :laugh2::p

Link to comment
Share on other sites

Nešto sitno preko 2 soma maraka je susjed, tada 50.godišnjak dao u austriji za takve 4 felge (nove u trgovini, gume nisu naravno bile u toj cijeni) za svog crvenog passata td-a iz 92.e. To je bilo sredinom 90ih još. Do lani, dok je bio živ, te felge su mu bile na tom autu, i gdje god je došao svi su se čudom čudili da i tako nešto postoji :D

Link to comment
Share on other sites

Twingara u krivu si radi se o japanskoj felgi KItaki R i radjene su za ae86!

Zekane ove felge se isto tako popularno zovu medu u pedu i vezane su za ono sto sam prije napisao ili kako ko voli, aj ti bok :)

Link to comment
Share on other sites

sve je stvar ukusa, ne sudim nikoga :D ko zna, mozda ce jednog dana i na twingu zavrsit :cool:

Link to comment
Share on other sites

sve je stvar ukusa, ne sudim nikoga :D ko zna, mozda ce jednog dana i na twingu zavrsit :cool:

Ko, kitaki ili medo brundo? :)

Link to comment
Share on other sites

neznam jel netko sa foruma, uglavnom ovo je po meni prilika godine za uzet, vrlo atraktivan a da tek nepričam kakav je po meni u superlativu jel.....

evo linka : http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-oglas-14814911

šta je ovaj radio s volanom da ovako izgleda? Majko mila.. Ovo bijelo je naknadno farbano radi atraktivnog izgleda hahaah
Link to comment
Share on other sites

ovo sam cak jedanput vidio na autu, mrak mi je pao na oci  :riga:

a zar to nije išlo ne twileta u serijali ili neki drugi auto je bio u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

a zar to nije išlo ne twileta u serijali ili neki drugi auto je bio u pitanju?

 

ja sam to na micri vidio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.