Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

ijaooo... imao sam umanjenu repliku ovoga kao igračku kad sam bio klinac... točno ta boja, felge, branici, sve.... uspomene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je već netko stavio u neku drugu temu, ali:

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-jean-ragnotti-oglas-15023437

 

"Clan sam Renault Kluba Hrvatska i svaki dan citam komentare vozila sa njuskala jer sve znaju, i koji je udaran i koji je koristen kao testni a koji nije presao 2.000 obrtaja . Cak znaju i dje ulje kapka ... zato sam odlucio da im ponudim moje vozilo jer su na mukama da nadju dobro."

 

"Sigurno ima jos, ali ne mogu od smijeha da pisem ."

 

eto_tako, zbilja si legenda, u pozitivnom smislu :D

Link to comment
Share on other sites

malo se je krivo izrazio

 

nije clan "Renault klub Hrvatska" nego je clan "Foruma Renault klub Hrvatska"

 

 a koliko sam upucen to nije jedno te isto

Link to comment
Share on other sites

Dobra zajebancija, s obzirom na cijenu. :D

 

Cijenu nisam ni vidio, aaaaahahahahaha! Prejako! :D

Link to comment
Share on other sites

Očito da su naknadno stavljeni xenoni/farovi s lećom jer nema perače farova na braniku, a u interijeru ima ručnu nivelaciju snopa što niti jedan Clio sa xenonom nema, Okviri oko ventilacijskih otvora su sa običnog Clia ili pofarbani.

 

Toliko o tome što vidim na slici.

Link to comment
Share on other sites

Očito da su naknadno stavljeni xenoni/farovi s lećom jer nema perače farova na braniku, a u interijeru ima ručnu nivelaciju snopa što niti jedan Clio sa xenonom nema

 

 

Nisu svi farovi za Clia III sa socivom xenonski, tako da ne mora da znaci i da su ovi xenonski.. Renault je imao originalne Valeo sa socivom, predvidjene za halogenu sijalicu.

Link to comment
Share on other sites

Nisu svi farovi za Clia III sa socivom xenonski, tako da ne mora da znaci i da su ovi xenonski.. Renault je imao originalne Valeo sa socivom, predvidjene za halogenu sijalicu.

Baci pogled na interijer i s lijeve strane poluge za podešavanje visine snopa svjetla.

Niti jedan Clio 197 sa tvornički ugrađenim xenonima to nema.

Clio 197 je dolazio sa xenonima ili sa fenjerima. Nije bilo varijante samo sa lećama.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da ovaj Clio ima fabricke xenone, samo sam rekao da nisu svi farovi sa socivom za Clio 3 xenonski. Procitaj pazljivije.

Link to comment
Share on other sites

Upit je za Clio 197.

Moj odgovor je vezan isključivo za auto sa linka koji interesira kolegu.

Link to comment
Share on other sites

Neznam, mozda cijena? Neznam koliko se krecu cijene difuzora

Link to comment
Share on other sites

A to prodaje naš stari član.

Šteta što je prestao dolaziti...

Link to comment
Share on other sites

Niti jedan Clio 197 sa tvornički ugrađenim xenonima to nema.

Clio 197 je dolazio sa xenonima ili sa fenjerima. Nije bilo varijante samo sa lećama.

Meni je gospodin na tehnickom rekao da su mi farovi bacali svjetlo malo previsoko pa da ih je podesio.

Ja ga blijedo gledam... "OK". :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je gospodin na tehnickom rekao da su mi farovi bacali svjetlo malo previsoko pa da ih je podesio.

Ja ga blijedo gledam... "OK". :D

Link to comment
Share on other sites

To je nesto sto vi se trebalo moc 2put godisnje odraditi..

Link to comment
Share on other sites

Pa auto je i sad skuplji od RS-a, hahahaha

Link to comment
Share on other sites

daj kako smesne felge na tim malim kocnicama... mogu mislit kolko dobro to "koci"

Link to comment
Share on other sites

daj kako smesne felge na tim malim kocnicama... mogu mislit kolko dobro to "koci"

 

 

Pa radi se o istom promjeru ako se ne varam, tako da jednako koči, jedino što više proklizava, jer praktički felgom koči, rubberless :D

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Baš se fino smjestio na Njuskalu...lol

post-70-0-99578100-1429696428_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.