Jump to content
hrvojexyz

Njuškalo

Recommended Posts

macan

Ma bjež od toga... Ni ne zamaraj se... Kasična šoderaška preprodaja karambol auta ili još gore netko uvezo drlog pa sad je skužio šta je uvezo pa se oče riješit.. I to ozbiljnijeg oštečenja... Točno slikan da se ne vidi zadnji spoj branika...

Edited by macan

dizna

Dal ti je izbacilo kakve slike tih oštećenja? Koliko km je imao tad kad je bio razbijen?

Možda je bio na rasprodaji karambol pa ga je netko uzeo i slagao...

A i u oglasu je pola slika lijeve strane i prednjeg lijevog dijela, kao da hoće pokazat da je dobro složen...

macan
21 minutes ago, dizna said:

Dal ti je izbacilo kakve slike tih oštećenja? Koliko km je imao tad kad je bio razbijen?

Možda je bio na rasprodaji karambol pa ga je netko uzeo i slagao...

A i u oglasu je pola slika lijeve strane i prednjeg lijevog dijela, kao da hoće pokazat da je dobro složen...

Mislim da vidi sliku da bi odma zaobišao :), također tu na garanciju tvorničku može i zaboravit iako je navedeno :)

E da... vidi opet resetirano putno računalo... 😀😀 ja cu poludit... baš svi prije prodaje htjeli vidit kolko troši :)

Edited by macan

macan

Bokte pa to nemaš više jedan normalni polovan auto za prodaju....

outbreak

Ne vide se nikakve slike.

22.145km je imao u 4.2019.

Sad je negdje na 23K, a potrošnja je bila oko 11L kad sam gledao auto.

dizna
1 hour ago, outbreak said:

Ne vide se nikakve slike.

22.145km je imao u 4.2019.

Sad je negdje na 23K, a potrošnja je bila oko 11L kad sam gledao auto.

Onda je bio karambol žešći i slagan je više od godine dana.

Bježi od toga što dalje...

outbreak

Da, slažem se.

Šteta što nigdje u hrvatskoj ne mogu naći GT-a :)

macan
45 minutes ago, outbreak said:

Da, slažem se.

Šteta što nigdje u hrvatskoj ne mogu naći GT-a :)

Imaš i vani... 4 sam ja provjeravao pa svi bili kresnuti... To što vredi košta... I to toliko košta da se ne isplati uopće polovan uzimat i rizikirat....

vip3141

@macan
A nije bas tako crno. Kad trazis nekakav model na mobile.de preskoci onih prvih par najjeftinijih, onda "for export only" & "für Gewerbe" i da se naci sasvim OK ponuda. Jednostavno trziste od 80 mil ljudi samo sebe izregulira.

Ovo da "ono sto nesto vrijedi onda i kosta" je najobicnija floskula prodavaca koji debelo precjenjuju realnu vrijednost svojih auta i ne mogu se pomiriti padom vrijednosti.

Svi mi ovdje na auto forumu natprosjecno dobro odrzavamo aute, inace nebi bili tu i obicno nama nasi auti onda vrijede vise. Surova je realnost da ce, recimo osiguranje u slucaju totalne stete obicno vlasnika supustiti na zemlju sa svojom vizijom trenutne trzisne cijene tog istog auta. Iskusio na vlastitoj kozi prije par godina.

• Like 2

Lowlife

To sto osiguranja nude je ispod svake trzisne i normalne vrijednosti. Treba se s tim pomiriti da je sve to da zarada bude na strani osiguranja. A zna se sta se jedino prodaje u hr. Njemacki auti; vw, opel, bmw..pa za njih i ima neka vrijednost.

vip3141

...Kad trazis nekakav model na mobile.de preskoci onih prvih par najjeftinijih, onda "for export only" & "für Gewerbe" i da se naci sasvim OK ponuda...

Da odgovorim sam sebi, isto tako izbjegavati "Verkauf im Kundenauftrag".
U tom slucaju trgovac isto ne mora dati bas nikakvu garanciju. Ne mora biti nista lose s autom, ali vjerovatno je trgovac vec nanjusio moguce probleme, pa se zeli zastiti.

Sad sam bas naletio na tu informaciju, pa mozda nekog spasi glavobolje. Nisam to do sada znao.

macan

Ma šta pričate pobogu..  bili saloni iz De  200 komentara ocjena 4.9.. auto iljadu eura ispod cjene što i nije razlika neka jer su 18 bili negdje kad sam svog gledao svi umfall frei -provjerom svi udareni... Di ce to pisat samo za izvoz... Kod najveceg šoderaša... Riješavaju se smecha... ne drkaju po kilometraži ali zato sve drugo pod upitnikom... 

Edited by macan

asterix

Teško ti je pratit text

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ili.... Ej pratit teško it tekst

macan

Jbg na pivu sam 😁

asterix

Ili... ej pratit teško it tekst

hrvojexyz

Dobro jel bas toliko kljucno da je auto bio udaren ? Pa svaki je bio udaren koji je u prometu, nije da smo u Petom elementu pa plovimo nebom

Cifre su ogromne jer se popravlja na kasko , i pise se cijena popravka sa satnicom koja se vani placa ovlastenom servisu, a to su paprene cifre.

PA nije moguce pobogu da je bas svaki totaliran.

ok to je moje misljenje, svatko nek po svom radi.

• Like 1

macan

Pa nije, to su oni sa malo km do 2 godine starosti, ovi "normalni neopižđeni" svi su imali preko 100 iljada unutar 2 godine... neznam meni je to puno ja toliko ne napravim u 5 godina... šta sam htio reć... ma neznam više ni sam :)

• Haha 1

Vladek
5 minutes ago, riceburner said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.6-16v-prvi-vlasnik-67000-tkm-kao-nov-oglas-32330318

snimam malo situaciju i naletim na ovoga, bome su neke opake droge u igri :rotfl:

Snimaš situaciju za Scenic ili Megane? Ovaj dosta traži s obzirom da je benzin i godište 2007.

riceburner
1 minute ago, Vladek said:

Snimaš situaciju za Scenic ili Megane? Ovaj dosta traži s obzirom da je benzin i godište 2007.

Scenic, ma ovaj nije uzeo lijekove, kakvih 37000 kn, ja ako dobijem 20k kn za svojeg budem skakao od veselja...

moja sjedala koja su jednom kemijski ciscena u 13 godina i zgledaju bolje od ovih iz oglasa...

Vladek
1 minute ago, riceburner said:

Scenic, ma ovaj nije uzeo lijekove, kakvih 37000 kn, ja ako dobijem 20k kn za svojeg budem skakao od veselja...

moja sjedala koja su jednom kemijski ciscena u 13 godina i zgledaju bolje od ovih iz oglasa...

Javi mi ako se odlučiš na PM ili mob. Još uvijek tražim drugi auto za ženu.

• Thanks 1

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..