Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Baš ću ga nazvat da dođe na procjenu k meni u salon :zubo: 

Link to comment
Share on other sites

Treba ga nazvati i reći mu da dolaziš sa 25k eura

Link to comment
Share on other sites

A gle ja za 1000 eura vise kupio novi motocikl hondu cbf i sad je tu negdje s cijenom, mora da ova multimedija ima hologramski prikaz i teleportaciju za te pare.

ps. zaboravio sam i univerzalni prevoditelj za sve jezike galaksije i poklon paket verziju 6.0.5.4.0.213 za klingonski.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

ajmo on topic

 

nadam se da nije nitko s foruma,trebao sam u tu rubriku stavit,

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-oglas-15176786

 

ali koji vrag'

 

jel on stvarno misli da ce netko uopce uzeti u obzir taj ekrancic od navigacije , kakvih 6000€, kakve lude gljivE ?

A displej se sav crveni zbog neke greske...

Link to comment
Share on other sites

Ispričavam se unaprijed ako je ova tema zamišljena samo za Renole.
Evo jedan svakako zanimljiv oglas, jedino bi trebalo ulupati još 10-ak tkn za plin. Naravno, pood uvjetom da je sve OK, u što čisto sumnjam zbog cijene. Lik mijenja cijenu učestalo, počeo je negdje sa 2500, pa stavio na 1700, pa onda na 2000... krajnje sumnjivo, ali pod uvjetom da je sve OK, to bi bila vrlo dobra a prilično jeftina vožnja... 

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-legacy-wagon-2.5-us-gr-oglas-6223817

Link to comment
Share on other sites

Pošalji mu sms, a i pitaj koliko su rezervni dijelovi, jesu skupi i to :D Baš me zanima hoće li odgovorit :D

Link to comment
Share on other sites

Pošalji mu sms, a i pitaj koliko su rezervni dijelovi, jesu skupi i to :D Baš me zanima hoće li odgovorit :D

 

Ziher, poslat će i linkove u poruci :D

 

Tako živčan će ga sigurno prodati

 

Čuj, vjerojatno lik treba pare, a imao je svakakvih upita, garant. Nisam prodavao auto pa ne znam kakvi sve profili ljudi zovu... :/

Link to comment
Share on other sites

Za tu cijenu u ponudu dobivas krave, svinje, kokosi, mozda neku prikolicu i naravno da ljudi izlude...

Link to comment
Share on other sites

Ispričavam se unaprijed ako je ova tema zamišljena samo za Renole.

Evo jedan svakako zanimljiv oglas, jedino bi trebalo ulupati još 10-ak tkn za plin. Naravno, pood uvjetom da je sve OK, u što čisto sumnjam zbog cijene. Lik mijenja cijenu učestalo, počeo je negdje sa 2500, pa stavio na 1700, pa onda na 2000... krajnje sumnjivo, ali pod uvjetom da je sve OK, to bi bila vrlo dobra a prilično jeftina vožnja... 

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-legacy-wagon-2.5-us-gr-oglas-6223817

ovo je slikao pri povratku s Hreljića?

Link to comment
Share on other sites

ovo je slikao pri povratku s Hreljića?

 

da, više se ne obazirem na to... jedni uopće ne operu auto, a drugi operu izvana, a pod vozačkim sjedalom pogodni uvjeti za uzgoj povrća

gdje je tu pamet, pitam se...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zna li itko ista mozda o oovj laguni automatik 2.2 cini se najgora kombinacija koju mozes nac al frend zapeo

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.2-dci-oglas-13824984

 

uvoz SLO, gledali auto ovak na prvu po kisi ne izgleda lose , ide dobro zacudo, 190 000km na satu u stvarnosti ja birekao 260-280 ..prodaje ga mehanicar il limar kaj vec je tam kod Yamaha ducana u Buzinu..to mi je odma red light ..

 

any idea?dao bi valjda za 3 , koliko to vriejdi uopce?

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Hrabar ti je prijatelj :)

Link to comment
Share on other sites

kupio frend tj cura je htjela više, nek im je sa srećom.

Link to comment
Share on other sites

Zene u 90% slucajeva odlucuju. Bas to. Nek im je sa srecom.

Link to comment
Share on other sites

Tako je i moja laguna kupljena. Lijepa je, ima tipkicu za paljenje i ono za čašu. Sve što je moja žena uočila i zapamtila oko tog auta. :D

 

Sretno novim vlasnicima Lagune ;)

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

moja zena uglavnom primjeti sve mane na autu :D ono gledamo oglas, ona primjeti svaku sitnicu koja ovako uglavnom promakne

Link to comment
Share on other sites

kaze, presavrseno izgleda

Link to comment
Share on other sites

predobro opran i uglancan....očekivano od autokuće.....

 

I već neko vrijeme se prodaje (duže od pola godine sigurno)....te je ovo drastično sniženje cijene.....( bija je i 7500€ prije koji misec)

 

Taj espace se jako teško prodaje, a i kilometraža od skoro 200tkm mu nije neki plus.

Nema neku dodatnu opremu ( felge, senzori, xenon, podizno staklo na vratima gepeka), ali ima ono najpotrebnije, autoklimu, tempomat te preklopne retrovizore :cool:

Link to comment
Share on other sites

Tako je i moja laguna kupljena. Lijepa je, ima tipkicu za paljenje i ono za čašu. Sve što je moja žena uočila i zapamtila oko tog auta. :D

Sretno novim vlasnicima Lagune ;)

Taj držač za čašu mi neuvijek bio jebeno dobra stvar na L2. Koliko sam se navozio u službenom i uvijek boca gore [emoji3]
Link to comment
Share on other sites

Taj držač za čašu mi neuvijek bio jebeno dobra stvar na L2. Koliko sam se navozio u službenom i uvijek boca gore [emoji3]

Da na L2ph1, ali ph2 nema[emoji35]
Link to comment
Share on other sites

Meni je totalno nejasan taj držač čaše. Naime, plastičan je, a još nije otišao :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je totalno nejasan taj držač čaše. Naime, plastičan je, a još nije otišao :D :D :D

 

E fakat, to je valjda jedini plastični komad na laguni koji nije puknuo za 250+ kkm koliko je imala :)

Link to comment
Share on other sites

ako pricate o drzacu case na sredini konzole one prednje, nesto sto se stisne pa kao iskoci van , i ova to ima.

Onda je to to, ne mora brinuti dalje

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.