Jump to content

Recommended Posts

Ja sam kupio taj auto. Ima 75 tkm. Sjedala su ista kao u ovom. Ne radi se o alcantari, nekakav drugi materijal je u pitanju, sličan brušenoj koži. Zato i velim da mi se ne čini da su prljavi. Može biti do svjetla na fotki plus na koju stranu je materijal zaglađen. Moj auto je detaljno očišćen, iako je već pri kupnji bio čist, pa zato kažem da je ovo moguće.

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ivan.martinko

157

• filipbabok

113

• Max

75

• frenchkey

73

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne znam koliko se vas sjeca da sam imao Alpinu... trazio sam pakne nekih 20 dana, zena se zabrinula bila. Nasla mi nove pakne i gurtne samo da bi imali sex. U sred sexa mi prodje kroz glavu "dje ces n

Oženili su mnogi kresnuto, pa su još živi 😂😂😂😂😂

Znaci udavio si lika 3h mailovima, napunio te da je auto top, tu si nas udavio s tim autom kako je dobar i da je samo malo prag mijenjan  i da je malo loše to napravljeno i da je hrđav ali da je auto

Posted Images

hrvojexyz

I meni se kao cini da je netko linkao ovu lagunu , prije jedno 2-3 mjeseca , al nisam siguran jel to ta il neka druga.

Osobno mi nebi smetale Sava gume, nek je sva nesreća u tome, ali da ovo se slazem za remap to bi prije mogao biti problem. 175 zdravih konja u laguni je sasvim dovoljno za apsolutno sve. Zasto je cipano, prije 6 mjeseeci bas i sad se prodaje auto, eto ti bi meni bio red flag.

Sto se sjedala opet tice. .. pa da, brusena koza, alkantra ili alkantara kako ko kaze, vidim da se oba naziva koriste. Nemam osobnu u nekom autu ali po ovoj slici ja bih rekao da je to prljavo od traperica...,da nije do zacesljanosti do cega zna biti kod tog materijala.

• Like 1

Neki vele da snage nikad dosta, ali ja stvarno nisam osjetio potrebu da svoju vozim na remap. Ide ona i više nego pristojno.

Ja sam stalno ponavljao da ovjes i kočnice na Laguni na prate motorizaciju (127-130 kW)
Lakše ubrza neg stane il skrene.

• Like 2
5 minutes ago, MB110 said:

Neki vele da snage nikad dosta, ali ja stvarno nisam osjetio potrebu da svoju vozim na remap. Ide ona i više nego pristojno.

Kod mene je 150ks i 4control. E pa kad se nakanis vozit malo je auta koji joj mogu parirat na magistrali.... Po okukama si brzi od svakog minimum 10kmh...Auto put 6 brzina tempomat 150kmh..Da nije penjanja na velebit do Zagreba je netreba saltat.. A 180 ulovi od zajebancije... 

Edited by macak

Slažem se. Kod mene je isti takav, ali 173 i stvarno ne osjećam neke slabosti. A leži super. Zapravo u odnosu na ono što nidi, nevjerojatno podcijenjen auto.

• Upvote 1
11 minutes ago, mata73 said:

Ja sam stalno ponavljao da ovjes i kočnice na Laguni na prate motorizaciju (127-130 kW)
Lakše ubrza neg stane il skrene.

L 3 je druga prica bar 4 control doduse moja je na eibach oprugama.. 

Edited by macak

Najcudnije mi je sto je stavio mapu jer ne vjerujem da je tih 175 ks malo i da auto ne ide. 

Osobno me ne brine to je li prljava iznutra jer koji god auto dode ide na detaljno pranje. 

Moram zvat da cujem iz prve ruke sta se tocno zbiva. 

Btw, mogu li ikako provjeriti koje km je auto imao prije uvoza i jel bilo unfala? (netko je negdje spominjao neke stranice za provjeru stete ali se ne mogu sjetit) 

Kako su se pokazali ovi 1.4tce sto je u Meganu? Nadam se da je bolji nego njegov djed c1j😂

Carvertical aplikacija, ja neki dan provjeravao jedan auto, super stvar ali nije 💯 % ziher! 

• Like 1

Možeš vidjeti kada su bili servisi i usporediti s onim što je na brojčaniku. Može se desiti da nema ništa, to ne znači i da nije servisiran, nego da ovlašteni servis nije mislim platio nekakvu licencu za pristup sustavu elektronske servisne knjige. Na mojem se npr. sve kronološki poklapalo, zajedno s pregledom u servisu. Slinila je neka šelna kod turbine, to je riješeno, i to je to. Uz to provjeriš još i carvertical, mislim da košta izvještaj on-line cca 100 kuna.

• Thanks 1
On 02. 12. 2020. at 22:11, margax said:

Kako su se pokazali ovi 1.4tce sto je u Meganu? Nadam se da je bolji nego njegov djed c1j😂

Ja ga imam u coupeu, trenutno na 140tkm. Na 130 promjenjen lanac, jer se počeo čuti na paljenju, i to mu je jedini kvar u ovih 10 godina. 

• Like 1

@homeri ostalo mi je negdje u stjecanju da si vec spominjalo da si super zadovoljan s njim?

Kakav je po pitanju ubrzanja/među ubrzanja, potrošnje? 

Evo tebi link na temu pa čitaj prije spavanja, da se ne ponavljam 😂

A i relevantnije će ti biti ovo s ubrzanjem, dok još nisam imao rsa. 😁

• Like 1

koliko remena ima ovaj motor? cisto da znam koliko setova moram odjednom kupiti kad budem radio distribuciju :D 

• Haha 2
  • 1 month later...
borny

Susjed prodaje Peugeot 407 sedan, 13x.000km, prvi vlasnik, garažiran, 2007.god, regan, nove zimske gume, champagne boja. Sin ga nagovorio da uzme Škodu Kamiq koja mu je došla u petak. Zaboravio sam koji je motor u pitanju...

Rekao mi je jučer da je na njuškalu, ali ga nisam našao. 

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..