Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

predobro opran i uglancan....očekivano od autokuće.....

 

I već neko vrijeme se prodaje (duže od pola godine sigurno)....te je ovo drastično sniženje cijene.....( bija je i 7500€ prije koji misec)

 

Taj espace se jako teško prodaje, a i kilometraža od skoro 200tkm mu nije neki plus.

Nema neku dodatnu opremu ( felge, senzori, xenon, podizno staklo na vratima gepeka), ali ima ono najpotrebnije, autoklimu, tempomat te preklopne retrovizore :cool:

 

Pa je li barem malo čvršće ili robusnije građen od, recimo, L2 ili meg2? Mislim na interijer.

Često bacim oko na Vel Satis, ali kad vidim neke identične dijelove interijera kao i na L2, brzo se otrijeznim... :D

Link to comment
Share on other sites

Volan, zavojnica, ručice oko volana i prekidači ( za stakla, za retrovizore, za esp, tempomat.....)su ti isti kao na laguni 2.....ostalo nisam iša za tim

 

Ali im se recimo zna odlijepiti gumirni pokrov središnjeg pretinca (ispod instrumenata - di je radio) kao na laguni 2 ph2

Link to comment
Share on other sites

prednjim krajem upao u more, plićak dubok 10 cm s rive. :)

Ali je ivo ex Ivov???

Link to comment
Share on other sites

mislim da jest.

jedina je razlika u crnoj foliji koja stoji iza prednje tablice.

HR naljepnica je identična i na istom mjestu, ima isti sivi spojler i naljepnicu od Renault Kluba.

Edited by lucky77
Link to comment
Share on other sites

Ako je to taj onda nije upao u more 10cm već 1m jer je motorni prostor cijeli bio u moru.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast... Dobro si uočio ;)

fala :D

@mata73

ma kasnije sam i ja skužio da je 1 metar bio u moru.

moja greška. :)

Link to comment
Share on other sites

ekipa, da se ko ne zaleti... bio ga vidit popodne auto u globalu nije totalni krš, iako ima friževa od gradske vožnje i volan i mjenjač su tapecirani naknadno, ne prodaje vlasnik nego preprodavač i evo ispis kilometraže :)

 

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.5-dci-klima-1-vlasnik-reg-3mj-2016-5-vrata-kao-nov-oglas-15603725

post-9813-0-99390400-1433364317_thumb.jp

post-9813-0-74847200-1433364376_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Dakle afto ima cca 170tkm...nije puno ni skinuo

Edited by vulja
Link to comment
Share on other sites

Koji je razlog sto 2013. pise tri puta kilometraza?

Link to comment
Share on other sites

Koji je razlog sto 2013. pise tri puta kilometraza?

3 spajanja na dijagnostiku isti dan, npr. :p

Link to comment
Share on other sites

Aha, to je iz servisa, mislio sam da je to na tehnickom pregledu.. Sad mi je jasno :)

Link to comment
Share on other sites

stvarno zanimljivi oglasi

u jednom :

Auto je kasko osiguran nikad razbijan, očuvan žena drugi vlasnik... ->  auto upao u more!

u drugom:

Prijeđeni kilometri: 125000 km  - > 170 000 km

 

E sad bi bilo zanimljivo da novi vlasnici vozila dođu na forum i vide kako su nasjeli na prevaru, možda bi mogli i tužiti preprodavače?

Link to comment
Share on other sites

Za kilometre mogu tuzit u privatnoj tuzbi a za drugo se mogu hebat.

Link to comment
Share on other sites

Sasvim dosta... Smatra se prevarom a prevara je Krivicno delo koje moze i zatvorom rezultirat.

Link to comment
Share on other sites

čudna mi je kartica za otključavanje, ja sam imao istu takvu al s natpisom megane. oprema je solidna ali cijena je pre visoka.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.