Jump to content

laguna 2 kartica


maracmarta

Recommended Posts

Pozdravljeni...trebao bi pomoc oko kartice...tj gdje najjeftinije napravit duplikat ili ti gai rezervnu karticu za lagunu 2?

Edited by maracmarta
Link to comment
Share on other sites

Ako si ikad u Zagrebu onda u City Centar na Jankomiru. Uđeš na glavni ulaz i odmah lijevo dole po stepenicama za garažu. Dole je štand gdje čovjek to popravlja. Meni je popravio za Meg2

Link to comment
Share on other sites

A ne vjerujem da će ti bit gotov isti dan pošto je čovjek uvijek u gužvi. Probaj ga nazvat i pitat da li možeš poslat ključ poštom da ne dolaziš bezveze. ASK ključevi se zove.

Link to comment
Share on other sites

Sve je gotovo za 20 min ali  nisam u potpunosti zadovoljan...to su zamjenske kartice vjerojatno Kineske proizvodnje ...auto dobro pali ali teže otključava i zaključava, kao da je baterija slaba premda je nova (probao sam i drugu), osjetom klik pod prstom i zasvijetli led lampica ali signal hvata nekad odlično a nekada jedva ili nikako!

Ako netko ima iskustva sa tim zamijenskiom karticama neka napiše to s one sa zelenim ključem

Link to comment
Share on other sites

A drugu karticu uopće nemaš ili samo neradi.

Ja sam svoje otvorio (kad su prestale otključavati i zaključavati), dao prelemiti kontakte i vratio nazad u novu kutiju kupljenu na ebayu za cca 20 kn.

Osjet tipkala pod prstom je malo slab, ali radi bez greške

Link to comment
Share on other sites

Nije na divlje ključarski obrt, nema šta ne može napravit, odključat, izradit vezano za ključeve stanova, kuća, auta...tako ti se kreće cijena kartica od 500-750 kn sa programiranjem a da nisu iz Renault servisa

Na internetu su oko 60 $ ali ih još treba programirati a to ti je još 200 kn...

 

Imam i original karticu ali je zalijepljena selotjpom i u lošem je stanju izvana ali dobro pali i odključava i zaključava bez problema, veći je problem sada ova nova sa zaključavanjem

Edited by Limune
Link to comment
Share on other sites

 

Nije na divlje ključarski obrt, nema šta ne može napravit, odključat, izradit vezano za ključeve stanova, kuća, auta...tako ti se kreće cijena kartica od 500-750 kn sa programiranjem a da nisu iz Renault servisa

Na internetu su oko 60 $ ali ih još treba programirati a to ti je još 200 kn...

 

Ma nisam mislio tako divlje, zato je i pod navodnicima. Mislio sam mimo ovlaštenog iz razloga što kažeš da si platio 700 kn, a na službenim stranicama Renaulta još uvijek stoji ovo http://www.renault.hr/servisi-i-usluge/redovni-servisni-pregled/redovni-servisni-pregled/dodatna-oprema-i-dodatni-proizvodi/kljucevi/ , pretpostavljam da je još aktualno.

Edited by Mafro
Link to comment
Share on other sites

Ispod sitnim slovima piše:

 

* Sve cijene uključuju PDV. Programiranje ključa/kartice nije uključeno u cijenu.

 

Tako da to nije povoljno jer te još oderu na programiranju....otimačina vjerojanno nije ispod 300 - 400 kn samo programiranje ako je kod ključara 200 kn

 

Međutim ako je svaka kartica kao ova nova moja da neće da odključava i zaključava baš uvijek (nadam se da je samo moja iznimka) onda ti ne preostaje ništa drugo nego u ovlašteni servis da se posao obavi kako treba.Zato ja i pitam kakva su iskustva sa Kineskim karticama

 

.

Link to comment
Share on other sites

Ne pricaj gluposti. Programiranje ti naplate 120kn i gotovo je za minutu. Ako si dobar s nekim u servisu, naprave ti djabe

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i kod njih 200kn programiranje, ako se dobro sjećam netko je, negdje napisao da je platio 900 kn karticu i programiranje. Za 200 kn više imaš kvalitetniji kineski proizvod na kojem fino  osjetiš prekidače :D .

Inače sam kao i petak rješavao svoje, rastavljanje, lemljenje i novo kinesko kučište s Ebaya, još moram drugu presaditi, na toj sam i ledicu izgubio pri lemljenju, stavio drugu iz Chipoteke. Inače baš s tim zelenim ključem i kao što kažeš, osjećaj za quratz, predebela je plastika kučišta na mjestima za prekidače. Ali rade bez problema i dok ih god mogu osposobljavati ne idu druge.

Edit: Eto nije ni toliko, znači za +100 kuna više imaš pravu stvar. I ovi ključari ga muljaju.

Edited by Mafro
Link to comment
Share on other sites

Eto sad znam vise ne gine mi 700 kn jer samo jednu jedinu karticu imam trebam imat i rezervu za svaki slucaj...hvala svima na informacijama...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koliko naplaćuje servis nego zaključujem prema dobro poznatim tarifama ovlaštenih servisa....ali nije ni bitno ako tko zna neka napiše...Žalosno je što uopće moramo bacati pare na takve stvari...ja sam svoju primarnu originalnu izgubio..

Meni je za 700 kn izradio novu i prelemio staru da mi gumbi odrađuju kako treba..inače znam da u Osijeku ima za 500 kn ključar radi ali ga nisam mogao dočekati da mu dođe roba..

Edited by Limune
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da malo dignem temu.

Imam jednu karticu i u servisu me traže cca 850 kn za drugu sa kodiranjem.

Kodiranje(oni kažu prilagođavanje) je 90 kn što znači da je kartica oko 760 kn, po meni čisto deranje.

Postoji mogućnost da nabavim ispravnu karticu od druge Lagune, jel bi se ona dala prekodirat na moju?

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

one sa ebaya bi trebale raditi, a sad koliko dugo, neznam, mislim da je cijena za 2 komada 10 dolara.,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Počeo mi pucat stražnji poklopac kartice. Valda sam ju negdje opalio.

Jel se moze stavit straznja s ove sa ebaya na originalnu ?

Jel imaju iste utore ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da odgovara jer cak nisu iste kvalitete.

Trebao bi promjeniti komplet, gornji i donji dio. Pazi kako rastavljas jer je zavojnica na 2 mm od ruba i ako ju takneš imas 800-900kn štete.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.