Jump to content

autoradio


makaky

Recommended Posts

Pozdrav renoovci. Megane 2,2003. Kupio bih autoradio original al 2005 godiste,pa mi vlasnik kaze da nece odgovarati konektori,kako da to prespojim? Hvala

Link to comment
Share on other sites

Jesi li pogledao svoje i njegove konektore?

Jedino neće odgovarati ako je kod jednog od vas quadlock konektor. Ako su klasični ISO konektori onda mora pasati

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Dakle 7 godina nakon zadnjeg odgovora, ali tiče se auto radia pa da pitam.

Ženin brat bi nekakav fm transmiter za svoj megane 2, radio je Tuner list. Nisam obožavatelj toga, ali neda se krstit, pa ako imate prijedlog za nešto kvalitetno u HR dućanima. On je u Orebiću na Pelješcu, a dole Talijani upadaju u skoro svaku frekvenciju pa bih nešto malo bolje ako postoji

Link to comment
Share on other sites

Yatour box

Ja osobno imao i super stvarčica

E sad je fora nac s odgovarajucim adapterima za originalni auto radio

Link to comment
Share on other sites

znam ja to, slično imam u scenicu, ali ovaj hoće to govance od transmittera

Link to comment
Share on other sites

Svi su ti transmitteri kina i manje više su iste kvalitete,da ne kažem smeće. Uglavnom je jednostavno nać neku zabitnu frekvenciju iako znam da se otarasit talijana nije lako po Pelješcu. Nek uzme bilo što,ionako to strši iz upaljača i slomit će ga rukom nekad uskoro... :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Otoku talijana skoro da i nema pa će raditi ok. :dobroje:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.