Jump to content

Motor se u drugoj,najedamput ugasi


misko

Recommended Posts

odete na otpad, milion tvorničkih cijevi i birajte kakve hocete, max 50kn..

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

ta cijev je i meni sprhnula, pa sam stavio cisto neku desetu gore pa drzi nekako dok si neslozim kak spada

Link to comment
Share on other sites

ja stavio aluminijsku, 30 kn kod Adriaauto

Ja sam kupio ovakvu kod Auto Kreše,fi je 52,čekam regu ili da ova koju nsam sredio počne raditi probleme,pa mijenjam. Kupio sam i šelne(obujmice metalne) i one plastične...neda mi se dirati ništa jer ovo za sad kako sam složio funkcionira OK. Samo,za 2 mjeseca dana je rega pa će ići aluminijska. Ne znam samo dal to mogu sam riješiti :p

Link to comment
Share on other sites

Odlučio sam staviti ovu aluminijsku cijev ali me malo strah pa bih molio da mi netko objasni postupak. Kupio sam dvije metalne obujmice i 4 one plastične,jel to dosta? Da li mi treba torx ili je dovoljan obični alat? Na što bi trebalo možda posebno paziti? Možda će nekome ovo biti smješno,no,ja sam totalni početnik što se tiće automehanike...za sada.Naime,kako nemam love(jer sam prije par mjeseci ostao bez stalnog posla) očito je da ono što sam nekad davao majstorima da rade sada moram sam   :freak6: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.