Jump to content

Vladek

Recommended Posts

Na Thaliji imam radio antenu na prednjem djelu krova, isto kao i Clio 2 ph 1. Dugačka je i ne sviđa mi se.

Imate li preporuku za zamjensku kompletnu antenu ili gdje da kupim samo antenu bez postolja, a da se našarafi na orginalo postolje?

Link to comment
Share on other sites

Probaj prvo kod koncesionara pitati koliko košta cijela antena za Clio II ph2. Moja antena je kraća i samo se našarafi neka druga, a možda nije skupa u originalu.

 

Ako te baš ne smeta tako jako ostavi si tu antenu. Bolje lovi jer je dugačka i lovi refleksiju od krova. Imao sam takvu antenu na starom R19 i nisam gubio signal među brdima i podvožnjacima kao u Cliu.

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam clia sa takvom antenom ali bila je puknuta. Kupio sam tada (ne znam jel to bio pevec ili metro) običnu malu antenu za 40-ak kuna. Jedino sam morao malo proširiti rupu na krovu da bi stala nova antena. Uglavnom, do Maribora smo slušali radio 101 :D :D

Link to comment
Share on other sites

imas na ebayu kakvih hoces, ja imam alu 5cm, imas namom autu kako izgleda, cijene su par dolara...

kaj se tice prijema , sve isto ko i na originalu osim ak odes u brda

meni se natrakoscanu malo gubil otvoreni radio, dok su drugi radili

to je jedini put, dok sam iso u bjelovar pa i po nekim poljskim putevima sve ok, uglavnom svoju original sam dao frendu za mazdu 3....

Link to comment
Share on other sites

Nabavi si od novog vw pola ako pase navoj antene :)

Link to comment
Share on other sites

imaš u Tokiću svakakvih štapova antena s više vrsta navoja, ali prije svega probaj svoj štap odšerafit

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.