Jump to content

Centralno ne zaključava jedna vrata


Smuchac

Recommended Posts

Obavjest lupežima da su mi suvozačeva vrata otključana 24/7. :zubo:

Pretpostavka je motorić. Jel netko to radio da olakša da ne lutam?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bravo kao na Lagunama pa puca onaj plastični zupčanik.

Na UK forumu sam svojedobno dobio savjet da mogu mirno spavati, jer Lagunu neće nitko ukrasti niti da 50 funti unutra ostavim. :-D

Link to comment
Share on other sites

Ima u boku vrata rupa i unutra izgleda kao glava velikog kriznog vijka. On skljocne i okrene se tamo amo ako su vrata otvorena a ja zakljucavam. Na svima vratima napravi "škljoc-škljoc a na suvozacu nista. Ko da se motor umrtvio. To ce valjat skinut i pogledat i po potrebi zamijenit novim...

Link to comment
Share on other sites

To ti se meni događalo na laguni sva vrata se zaključaju jedna ostanu otključana,na tim vratima sam skinija oplatu i vidices bravu ja san je dobro natopija wd i sve radi,to mi se događalo i na drugim

vratima i sva sam da tako kažem popravlja,dalije kod tebe tako neznan pokusaj

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam pisao o tome, trebaš rastaviti mehanizam i ponovo namjestiti zupčanike i polugice. Teško da je elektromotor riknuo, meni su se raštelale polugice...

Link to comment
Share on other sites

S tim vijkom ih možeš zaključat. Kad su vrata otvorena kacavidom zakreni taj vijak u položaj zaključano pa onda zatvori vrata. Sada se vrata s vanjske strane nemogu otvoriti nego samo iznutra ili kada ključem otključavaš vozačeva vrata.

Link to comment
Share on other sites

Tako cu i napravit dok ne krenem oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Danas radi bez problema. Svašta...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

To je ono što je kolega Petak naveo prije neko vrijeme.

Renault ima tendenciju samopopravka.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.