Jump to content

twingo pitanja


kmica

Recommended Posts

kada se na 16v štelaju ventili? postoji propisani interval ili...?

koji su znakovi da bi to trebalo napravit?

Link to comment
Share on other sites

kada se na 16v štelaju ventili? postoji propisani interval ili...?

koji su znakovi da bi to trebalo napravit?

zna netko??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ajmo u ovu temu kad je pitanje :D kojekoje boje je orginalni antifriz u 1.2 16v. Toliko puta je razrjedjeno valjda sa se vise ne vidi koji je antifriz unutra a posuda je smedje crna pa ne mogu odgonetnut ni tako. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Umrla tema skroz... ☹️

 

Al ajmo probati...

Kojs dimenzije guma idu na Twingaca 1 i koji ET felgi??? 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, jopa_22 said:

Ajmo u ovu temu kad je pitanje :D kojekoje boje je orginalni antifriz u 1.2 16v. Toliko puta je razrjedjeno valjda sa se vise ne vidi koji je antifriz unutra a posuda je smedje crna pa ne mogu odgonetnut ni tako. Hvala

Žutozelena - RX Type D.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nesto sam cesto u ovom podforumu. 😁

 

1.2 8v i 16v motori se moze ulje izvadit pumpom na sipku il treba bas dole na karter? Ima karter pregrade pa da ne bi mogo na sipku sve povuc van? 

Link to comment
Share on other sites

Je li netko skidao ili namjestao vrata, malo vise i sve teze se zatvaraju. Trebam skidat blatobran?

Link to comment
Share on other sites

Jok, vjv su se objesila od težine... Otvorena vrata primi odozdo i spanaj prema gore... Uz to, pogledaj onaj prihvat / pločicu za koju se brava ulovi, možda i nju treba pomaknut...

Link to comment
Share on other sites

pohabane su pikse na pantovima tako da ih ne'u uspijet toliko skrivit da ih dobijem, probat ću s pločicom za početak...ali svejedno bi htio poravnat na pantu tako da moje pitanje i dalje stoji...

 

Link to comment
Share on other sites

Nakon 22 godine raspao mi se granicnik desnih prednjih vrata na meganu. Jeli to slicno ovim novim na meganu 3 pa da se moze mijenjati valjcice?

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10. 03. 2021. at 9:58, ph-quick said:

Nesto sam cesto u ovom podforumu. 😁

 

1.2 8v i 16v motori se moze ulje izvadit pumpom na sipku il treba bas dole na karter? Ima karter pregrade pa da ne bi mogo na sipku sve povuc van? 

Preporučam old school izmjenu - ima ispod onu blesavu vidu (četverostranu) na karteru, stoga jer bi trebalo više ulja isteći van nego što to možeš izvući sa pumpom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 17. 03. 2021. at 15:19, frenchkey said:

Nakon 22 godine raspao mi se granicnik desnih prednjih vrata na meganu. Jeli to slicno ovim novim na meganu 3 pa da se moze mijenjati valjcice?

Poslano sa mog koristećiTapatalk
 

čini se da ima jedan valjak.. ima na aliexpressu, ali možeš sam raskopati i vidjeti..

 

https://www.aliexpress.com/item/10000090405262.html?aff_fcid=3226a3e0a36043fe84ed37c58426a787-1617449079435-03310-_py7Cjf2&aff_fsk=_py7Cjf2&aff_platform=api-new-link-generate&sk=_py7Cjf2&aff_trace_key=3226a3e0a36043fe84ed37c58426a787-1617449079435-03310-_py7Cjf2&dp=202355-47915.969836&terminal_id=84142fd954934b60ba376950f17e7afc&tmLog=new_Detail

Renault-megane-1-granicnik-vrata-PD_slika_L_123365565.jpg

Renault-megane-1-granicnik-vrata-PD_slika_O_123365569.jpg

9580.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.