Jump to content

Espace 2.2 2004 god


bozo

Recommended Posts

...pomagajte deco  ... kak sam tek nedavno postao vlasnikom renaulta i to grand espace-a, imam hrpu pitanja... al' nebudem sve danas postavio... ima vremenaaaaa :00009019: ... dakle, da krenem (ak ima već neki otvoreni  topic - ispričavam se unaprijed):

 

1) kako da promijenim jezik na glavnom displeju u engleski (malo mi je  francuski zahrđao  :freak6: )

2) imam ugrađenu navigaciju ali nema karte hrvatske - kako se napravi upload ili kako se to već zove pa da imam 'rvacku i cijeli region

3) kak' imam neku divlju dimenziju na autu, 225/55 R17, zanima me da li može ić' neka druga (možda neka od 16 cola ili 17 cola samo "normalnija")

 

 

...mislim da je ovo za sada dosta, ako ne i previše...

 

unaprijed zahvalan

 

:ninja3: .

Edited by bozo
Link to comment
Share on other sites

4) i da, kak sam već spomenuo da mi francuski malo šteka, da li netko ima manual u PDF ali na engleskom...

Link to comment
Share on other sites

1. Uz pomoć CLIP-a, dakle servis

2. Kolega Smuckac je radio za Scenica pa potraži

3. Nazvati CVH i pitati koje još dimenzije priznaju pa iste upisati u prometnu. Bez upisa u prometnu nije pametno imati drugu dimenziju

4. vjerujem da imaju kolege

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

..3) 225/55/17 je standardna dimenzija za Renault Espace IV na 18 " mozes uvijek ici,ali svi modeli nemreju na 16" 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima...pale su savine u standardnoj dimenziji...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.