Jump to content

Espace IV 2003 (retrovizori)


Nickola

Recommended Posts

Molimo bi za pomoć nekog ako zna kako skinuti retrovizor sa Renault Espace IV. Retrovizori su mi poprilično klimavi pa bi htio pogledati u čemu je stvar. Vidim po netu da bi trebao biti jedan centralni vijak iza one plastike od ventilacije ali se na usudim tu plastiku skidat napamet da ne pukne nešto, a ne vidim nikakve vijke, kopče ili sl ! 

Link to comment
Share on other sites

Molimo bi za pomoć nekog ako zna kako skinuti retrovizor sa Renault Espace IV. Retrovizori su mi poprilično klimavi pa bi htio pogledati u čemu je stvar. Vidim po netu da bi trebao biti jedan centralni vijak iza one plastike od ventilacije ali se na usudim tu plastiku skidat napamet da ne pukne nešto, a ne vidim nikakve vijke, kopče ili sl ! 

Vjerojatno se samo izvuče ta plastika. Iza nje bi mora biti vijak i konektor za ožičenje

Barem je tako na laguni 2

 

Nego, kako se nosi taj 1.9 dci sa tolikim autom?

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno se samo izvuče ta plastika. Iza nje bi mora biti vijak i konektor za ožičenje

Barem je tako na laguni 2

 

Nego, kako se nosi taj 1.9 dci sa tolikim autom

Pa ja sam zadovoljan kako ide, mogu reci da dosta potegne jedino dok klima radi je malo loš :D . Uzeo sam taj motor pošto svi kude 2.2 i 3.0. Bitna mi je manja rega kao i potrošnja nego snaga. Za sad mi je potrošnja kombinirana 7,5-8l  :D

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini malo slabašan za toliki auto (još kad dodaš 2 sjedala u gepek) ali su 1.9 pristupačniji cijenom od 2.0 kojeg bi radije.

 

Ajde malo predstavi vozilo....slike, oprema, stanje, kilometri

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini malo slabašan za toliki auto (još kad dodaš 2 sjedala u gepek) ali su 1.9 pristupačniji cijenom od 2.0 kojeg bi radije.

 

Ajde malo predstavi vozilo....slike, oprema, stanje, kilometri

 

Hvala!

Ma iza se vozi samo cuko  :D a ima samo 13kg. Slike i opis čim nađem malo vremena ! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.