Jump to content

espace 2.2 kvačilo, kuplung iliti spojka


bozo

Recommended Posts

...dakle, deco, kak i sam naslov kaže imam problema s.... malo mi je OK, malo mi padne na pol, malo samo malo od poda, malo skroz propadne... pa malo mi je OK... malo sam zamjenio cilindar... pa opet, malo radi, malo zayebava... ima netko ideju kaj bo moglo biti???

 

thanx

 

b.

Link to comment
Share on other sites

Gubi li i dalje tekucinu za kocenje? Vrlo vjerojatno jedan od 2 cilindra propusta.

Link to comment
Share on other sites

...dakle, deco, kak i sam naslov kaže imam problema s.... malo mi je OK, malo mi padne na pol, malo samo malo od poda, malo skroz propadne... pa malo mi je OK... malo sam zamjenio cilindar... pa opet, malo radi, malo zayebava... ima netko ideju kaj bo moglo biti???

 

thanx

 

b.

Koji cilindar si zamijenio.

Link to comment
Share on other sites

Glavni sam zmjenio... danas je ok...yebat ga, nema pravila :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

.. dakle kad je meni pal kuplung propisao je hidraulicni cilindar kvacila

most dole i novi kuplung gore (kad vec skidas iznos kuplung seta koji ukljucuje i cilindar nije preskup)

,,, e da i moli boga da ti je zamašnjak OK da nemoras i njega mjenjati (to je vec ozbiljna cifra)

Link to comment
Share on other sites

Za sada dobro radi... sve 5 samo renatult 4 ;-)

Edited by bozo
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.